[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor/-ka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/684681/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":33,"rate":5.575757575757576,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
5,6
33 oceny gry aktorskiej
Joey Mendicino
Joseph, po wysokich osiągnięciach w sporcie został przyjęty na Gannon University. Na drugim roku studiów doznał obrażenia pleców co na rok wykluczyło go ze świata sportu. Po kontuzji zaczął interesować się aktorstwem. Prędko odkrył swój talent do występowania na scenie, grając jako Cripple Billy w The Cripple of Inishman oraz Claudio w Much Ado About Nothing. Wkrótce został wybrany przez lokalne towarzystwo teatralne do zagrania Michaela Just'a w Tony and Tina's Wedding.
Po przeprowadzce do Noweg Jorku , Joey przyłączył się do cenionej firmy HB Studios. W Los Angeles zagrał swoją pierwszą role telewizyjną w jako Buck. Później zagrał w paru reklamach oraz wystąpił w programach South of Nowhere oraz 'Close to Home. W 2006 roku zagrał pierwszą główną role w filmie Ostatni postój oraz jego kontynuacji- Ostatni postój 2: Nie oglądaj się za siebie.
Więcej

forum osoby Joey Mendicino

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tej osoby.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum