Joey Ramone

Jeffry Ross Hyman

7,8
4 oceny gry aktorskiej

Ile lat miał Joey Ramone?

Odszedł od nas w wieku 49 lat.

Kiedy urodził się Joey Ramone?

Urodził się 19 maja 1951

Ile wzrostu miał Joey Ramone?

Miał 192 cm wzrostu.

Gdzie urodził się Joey Ramone?

Nowy Jork, Nowy Jork, USA

W ilu filmach zagrał Joey Ramone?

Zagrał w 2 filmach. Sprawdź w jakich tutaj.

Czy Joey Ramone dostał Oscara?

Nie otrzymał Oscara.

Ile Joey Ramone zdobył nagród i nominacji?

Nie zdobył żandych nagród i nominacji