Jonas ArmstrongI

William Jonas Armstrong

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/612869/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":564,"rate":6.927304964539007,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/612869/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":2,"rate":8,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
564 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonas Armstrong
  • Prawie dyszka dla kogoś kto nawet nie miał szansy się wykazać aktorsko? Zagrał w jednym serialiku i kto widzi w nim jedynego Robin Hooda chyba nigdy nie oglądał "Robina z Sherwood".

• May_morning Ja uwazam, ze ma telent. Gra Robina świetnie i należy mu sie 10. Takie moje zdanie^^

• użytkownik usunięty

Doomii no kurcze jest bardzo fajny w roli robina i mysle ze jest idealny do tej roli. moze nie lepszy od poprzednikow ale na pewno nie gorszy. pozatym, jaki on przystojny- wiec chocby za to nalezy mu sie 10!!!

• Przystojny - kwestia gustu. Dla mnie nie jest przystojny, ale nie o wygląd w tym wszystkim chodzi, bo jest wielu utalentowanych brzydali, którzy wiele wnoszą do swoich ról. I czegoś tu nie rozumiem - skoro nie jest lepszy od poprzedników - to dlaczego ma maksa ? Poza tym - czy naprawdę widziałaś wszystkich jego poprzedników? chyba nie... A dawanie komuś 10 punktów tylko za wygląd to chyba nie na tym forum. Zaraz oczywiście nastolatki mnie zjadą. No cóż, nie gustuję w tak zagranych postaciach - legendarnych postaciach i swoje zdanie wyrazić mogę bez zbędnego wzdychania.

• May_morning Robin of Sherwood i Michael Praed to ekstraklasa jedyny, niepowtarzalny, oryginalny i nic nie może się z nim równać (moje osobiste top 5 seriali) , ale chociaż temu nie dam wyżej niż 7, oglądam to raczej dla innych postaci, to lubię się czasem przy tym zrelaksować i nic nie niego nie mam ;-)
    ps. nie wiem czy tylko ja zauważam zaczerpnięte w tym serialu wątki z Robin of Sherwood?

• May_morning Moim zdaniem jest świetny- wręcz stworzony do tej roli. Po pierwsze- nareszcie do roli Robina dali aktora, który jest adekwatny postawą i budową fizyczną (przynajmniej dla mnie:)- bo przecież nigdzie nie jest napisane, że Robin jest ogromnycm "chłopem" o sile stu wołów (jak to byli poprzedni aktorzy:). Jonas ma świetne predyspozycje fizyczne, bo jest szczupły i taki, no, pasujący ogólnie z wrażenia. Kolejnym atutem jest to, że jest Angolem, a przecież Robin Hood jest z Anglii, nie? A nie z Ameryki... Ten angielski akcent... Super. No i wogóle aktor jest baardzo przystojny:D Bardzo, bardzo. Serio wystapił tylko w tym jednym fimie?! Mam nadzieję, że to nie jest tylko jeden jedyny sezon nakręcony tego Robina??? No i jeszcze takie spostrzerzenie- wydaje mi się (przynajmniej na tym zdjęciu), że Jonas podobny jest do Przemka Cypriańskiego... Obaj mają taki podobny, no właśnie, zawadiacki uśmiech.. Ja bym mu dała 8, no 8,5.

• May_morning Moim zdaniem jest świetny- wręcz stworzony do tej roli. Po pierwsze- nareszcie do roli Robina dali aktora, który jest adekwatny postawą i budową fizyczną (przynajmniej dla mnie:)- bo przecież nigdzie nie jest napisane, że Robin jest ogromnycm "chłopem" o sile stu wołów (jak to byli poprzedni aktorzy:). Jonas ma świetne predyspozycje fizyczne, bo jest szczupły i taki, no, pasujący ogólnie z wrażenia. Kolejnym atutem jest to, że jest Angolem, a przecież Robin Hood jest z Anglii, nie? A nie z Ameryki... Ten angielski akcent... Super. No i wogóle aktor jest baardzo przystojny:D Bardzo, bardzo. Serio wystapił tylko w tym jednym fimie?! Mam nadzieję, że to nie jest tylko jeden jedyny sezon nakręcony tego Robina??? No i jeszcze takie spostrzerzenie- wydaje mi się (przynajmniej na tym zdjęciu), że Jonas podobny jest do Przemka Cypriańskiego... Obaj mają taki podobny, no właśnie, zawadiacki uśmiech.. Ja bym mu dała 8, no 8,5.

• naqti Lekkie sprostowanie: Akcent Jonasa nie jest angielski, tylko irlandzki, taki mocno "zaciągający", jeśli wyczuwasz różnicę :P No i on sam też nie jest Angolem ;P
    Poza tym nie wystąpił tylko w tym jednym filmie. Ma na koncie inne role, w brytyjskich serialach i filmach.
    Kręcenie drugiego sezonu zacznie się na wiosnę. W październiku puszczą w BBC.

• Konopia No dobra- mój błąd, przepraszam. Zwykle właśnie najpierw piszę, a potem myślę. Rzeczywiście, może i jest on taki bardziej irlandzki niż angielski. I nie jest Angolem, bo urodził się w Irlandii, a to duża różnica. Wygrzebałam też informację na temat, że ukończył Royal Academy of Dramatic Art (mam nadzieję, że tu już się nie mylę:). I wogóle to szkoda że tylko ma na koncie tego "Robin Hooda", a nie coś jeszcze, bo moim zdaniem to marnowanie talentu, i to dużego. I fajno, że będą kręcić drugi sezon. Ten serial jest taki nietypowy. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w przypadku innych seriali- pierwszy sezon jest rewelka, drugi trochę gorszy, a reszta to dno (no nie we wszystkich przypadkach, ale jednak). Będzie puszczany na zwykłym BBC, czy też Prime? Bo tylko to drugie mam w domu...:D

• naqti Hehe, każdy ma prawo do błędów :P No RADĘ ukończył, fakt... A co do BBC, to nie mam pojęcia na którym, będziesz musiała poszukać w necie, ale to zapewne dopiero kiedy już zaczną kręcić.

• Konopia A więc, jak mówiłaś, poszperałam w necie i nową serię zaczynają kręcić już w tym miesiącu w Budapeszcie, a będą ją puszczać na BBC1. A info jest raczej pewne, bo pochodzi od adminów strony Jonasa... :D Jest słodki.

• May_morning Zacznijmy od tego, ze Jonas nei wystąpił tylko w jednym serialu. Wiec przestancie go klasyfikwoac tylko tym czy dobrze zagral w RB. Radze sciagnac filmy i inne seriale z jego udziałem a później oceniać. Na podstawie jednej roli, za dużo nie można się dowiedzieć o aktorze

• May_morning Kwestia gustu...Oglądałam RoS i nie przypadł mi zbytnio do gustu. Michael Praed jest dobry w roli Robina, nie mówię, ze nie, ale ja osobiście wole Jonasa.

• May_morning Osobiście podoba mi się jego interpretacja postaci RH..Ma to coś w sobie ;) może to ten akcent, może szarmancki uśmieszek w każdym razie podoba mi się jak gra tą postać oraz w innej roli- Pete (Oddział duchów)..Oglądałam kiedyś wywiad z nim na youtube i wydaje się miłym i całkiem normalnym aktorem.. Nawet bajki dzieciom opowiada na cbeebibies :) dlatego dałam >10<

• użytkownik usunięty

May_morning osobiście (to tylko i wyłącznie moja opinia) nie przepadam za "Robinem z Sherwood" ... Postać Guya była tam (jak dla mnie ! ) za mało przekonująca i tyle... co do Jonasa . .. zgadzam się, że kwestią gustu jest to czy jest przystojny .. według mnie jest, ale kiedy ma dłuższe włosy (2seria Robina) no i troszeńkę przeszkadza mi ta szpara pomiędzy siekaczami, ale tylko odrobinę....
    Pozdrawiam. :) Ja mu dałam 10 :)

• May_morning "Robin z Sherwood" to fajny serial, podobnie jak "Robin Hood" BBC. Już nie przesadzaj z tą jedyną, prawdziwą wersją.

• May_morning Osobiście mam duży dystans do słów ''jedyny , prawdziwy'' - Owszem "Robin z Sherwood" to już praktycznie kultowy serial sam go też uwielbiam, ale każdy ma prawo wyboru i dlatego też z ciekawości obejrzałem serial od BBC i uważam że całkiem niezlę się go w tej roli oglądało .