Josh PeckI

Joshua Michael Peck

6,8
1 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Peck

Nie lubię gościa, drętwy i nie umie grać. Grrrrrr

Zandarm

chyba twoja stara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalia18l5

Twoj komentarz nie byl na miejscu. Co do niego to rzuca sie w oczy, 'dziwnie' gra ale podoba mi sie to, lubie jak cos przyciaga wzrok + jest przystojny nie powiem.

DzikaManina

I robi fajne miny ^^


<za krótki><za krótki><za krótki>

użytkownik usunięty
kiyo

Jak dla mnie to umie grać i to nieźle ;)

..........................

Zandarm

Popieram Zandarma nie przepadam za nim i mam nadzieje, że nie będzie już występował w żadnych filmach.

Kaka880

Drake i Josh to jedyny serial na który mogę spojrzeć. Te inne Hannah Montana, aktoreczki - Miley Cyrus, Selena Gomez to poprostu żenada. A jeśli chodzi o tego aktora to powiem, że z pulpeta zrobił się szczupły chłopak:)

pariziom22

Drake i Josh to jeden z nielicznych seriali dla dzieci/nastolatków, który da się znieść. Jest zabawny, a Josh moim zdaniem dobrze gra taką ofiarę losu

pariziom22

To nie włączaj Nickelodeon

Zandarm

Maksymalnie wkurzajacy typ z tego Josha

Zandarm

zgadzam sie w 100% takiej za przeproszeniem pi...dy to dawno nie ogladalem-chyba drewno by lepiej zagralo, lepiej nie mowic o jego "talencie" do dramatu, mozna ze smiechu zdechnac

Zandarm

Popieram. Strasznie ch... i denerwujący "aktor"

Zandarm

bodajże jeden człowiek żyjący ponad 2500 lat temu powiedział: "Czego nie lubimy w innych nosimy w sobie" ;)

Zandarm

Jak dla mnie gość jest mięczakiem i po tym co widziałem w "Czerwony świt" muszę przyznać że jeden aktor potrafi całkiem dobrze popsuć film:D Nie wiem co za głupek dał takiego mięczaka do tego filmu?! Gość za każdym razem robił oczy jak gdyby miał się popłakać, a do tego kazali mu zgrywać twardziela xD Równie dobrze można by kazać kotu udawać psa.

Dawid2910

można jeszcze dodać te ciągle otwarte usta jak gdyby dostał skurczu twarzy. W "Czerwony świt" to była tragedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones