Judi Dench

Judith Olivia Dench

8,1
38 173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judi Dench

Sądzicie, że Judi Dech jest gorszą aktorką od Jennifer Lawerence?! Każdy może mieć swoją opinię,
ale dla mnie to chyba nie tak powinno być... :l

Wictorias

Oczywiście, że Judi jest bezkonkurencyjna!!! Jeszcze w porównaniu z ta siksą Jennifer! Dench to aktorka wszechstronna, znakomita!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wictorias

a kto powiedział, że jest gorszą? patrzysz na ocenę ogólną? to się w ogóle nie ima do tego kto jest lepszy, ja osobiście oceniam, jak bardzo aktora/aktorkę lubię i jak bardzo tego kogoś następne filmy chcę oglądać (plus/minus gwiazda za kunszt) i myślę, że dużo ludzi tak robi

Wictorias

Rankingi co jakiś czas się zmieniają :D Pamiętam, jak swojego czasu była na ósmym miejscu. Jeżeli zdobędzie Oscara za rolę Philomeny Lee to znowu wróci w łaski użytkowników :p

Wictorias

Ktoś tak sądzi na pewno. Z jakiegoś powodu rankingi są jakie są. A oczywiście pani Dench to klasa aktorska wypracowana w ciągu kilkudziesięciu lat, a Lawrence dopiero startuje i może jest "modna", ale na pewno nie tak bliska ideału jak Judi. Btw Oscara życze obu paniom - Judi za mistrzostwo, a Lawrence z braku konkurencji (może June Squibb...)

Wictorias

Jak w ogóle można zadać takie pytanie? Nie rozumiem.

sweet_anger

Zgadzam się! Tak dwóch odmiennych i różnych (także wiekiem) aktorek nie można nawet chcieć porównywać.

sweet_anger

też się zastanawiam

Wictorias

naprawdę tak uważają. A Ty uważasz inaczej. Ale kogo obchodzi jakiś ranking? On w ogóle nie taki powinien być, wypadałoby go zmienić właściwie o 360 stopni.

Lumpi

To wyszłoby to samo ;)

Wictorias

Skradła moje serce w Filomenie :)

siasiarzyna

I moje. A jeżeli ktoś rzeczywiście powiedział, że Lawrence jest lepsza od Dench to powinien odwiedzić szpital bez klamek.

Adrianis

Takim to powinni odebrać prawo głosu. Herezja. Inkwizycja by im pokazała. Nie wiem, jak tępym człowiekiem trzeba być, żeby w ogóle pomyśleć, że Lawrence teraz czy kiedykolwiek będzie mogła się chociaż zbliżyć do poziomu Dench.

NickError

Uważaj, uważaj. Lawrence ma dopiero 23 lata i wśród młodych aktorek jest prawie bezkonkurencyjna. To co będzie gdy stuknie jej 60? :) To porównanie jest nie na miejscu a ranking filmwebu to w 50% ranking popularności. Tyle w temacie. :)

dastan3000

Żartowałem sobie.

dastan3000

Będzie, co będzie. Ale póki co to Judi Dench ma 80 lat, a Jennifer Lawrence 23, więc nie ma co porównywać ;) Pogadamy jak Jennifer będzie miała tyle lat i zobaczymy, ile osiągnęła.

Dot_92

No przeciez nikt nie mowi tu o porownaniach. Jak mozna porownywac 23 latke do 80-latki. ;)

dastan3000

25-latke*

dastan3000

ach jak nikt nie mówi o porównaniach z pytania to wynika Dast ... ech

dastan3000

Wictorias mówi. Pytając, czy 'sądzicie, że Judi Dech jest gorszą aktorką od Jennifer Lawerence?!' To jest porównanie :)

dastan3000

Też nie rozumiem jak można je porównywać.

dastan3000

oszzz jaki oburzony

Wictorias

JL to nie aktorka od tego trzeba zacząć, nie jest godna całować stup JD :)

wurpox

Nie przesadzajmy znowu. Judi Dench jest fenomenalna. A co będzie z Laurence to dopiero zobaczmy za 30 lat. Jak porównujemy to z J.D można porównać Helen Mirrow

Bell93

* Helen Mirren.

Wictorias

Judi to klasa sama w sobie . Aktorek które w tym wieku grają główne role w ambitnych projektach jest na lekarstwo . Życzę Jenifer by w wieku 50 lat miała takie wzięcie jak dziś ma Judi , Meryl , Maggie , Glenn , Ellen Burstyn .

Wictorias

Takiego zdania jest gimbaza. Oczywiście że J. Lawrence nie dorasta Judi Dench do pięt.

Wictorias

Rankingi mieć głęboko w d..e! Wprawdzie Jen dostała Oscara Judi nie,ale ile takich przypadków było że miernoty otrzymywały były "całą sobą impulsywne...","całą sobą romantyczne...","całą sobą choleryczne..." itp ,a miały w swej roli przez cały film jeden i ten sam wyraz twarzy! Ile było przypadków że wielcy w ogóle nie dostali,bo akurat film w tym roku nie okazał się hitem,albo akademia "widziała" "impulsywnego romantyka choleryka" "wyżej".Lawrence to dla mnie taka sobie aktorka z niezaprzeczalnie ładną buźką która przyciąga widzów do kin.Dench z kolei w każdym pierwszym drugim albo nawet trzecim planie potrafi być zapamietana doskonale jako postać wyrazistą i z charakterem......"Lawrence lepsza od Dench" HA HA HA HA HA.-bądźmy poważni!!! Zakonczę odpowiedź jak ją zacząłem! Rankingi mieć głęboko w d...e!!!

użytkownik usunięty
dzonydep

Judi Dench ma Oscara za "Zakochanego Szekspira". Co prawda nie za pierwszoplanową rolę, ale jednak ma :P

Dokładnie

Wictorias

Jak Dench juz odejdzie z twgo padola to chwile pozniej podzieli los Glori Swanson czy Beaty Davis i zniknie w nie-pamiec :/ .

Wictorias

Odpuśćmy sobie dalsze konwersacje, to stary post i miał raczej pełnić funkcję wyrazu mojego zgorszenia, bo jednak te rankingi skądś się biorą. W każdym razie Judi w serduszku pozostanie na zawsze nara elo pozdrawiam fanow xd

Wictorias

JL to drewno i aktorka jednej miny. Patrząc na aktorki sprzed kilku dekad, które były w jej wieku, to dziwię się, jak bardzo poziom spadł. Teraz wystarczy tylkiem i cyckami świecić, jak w tym czerwonym koszmarku, w którym ostatnio zagrała. Ale co z kunsztem aktorskim, sztuką grania? Ot, niewiele tego u niej jest.

Wictorias

Szkoda ze nie można usuwać tematów..

Wictorias

Nie wiem kto układa te rankingi tutaj, ale się zgodzę. Pewnie są na podstawie dodawanych głosów przez użytkowników filmweb. Gro fanów takich szmir jak 'Saga zmierzch' oddaje głosy na tak mierne aktorki jak Kristen Stewart itp., które w rankingach są potem wyżej niż wybitne Judi Dench czy Tilda Swinton. Ale kto by się tym przejmował...wiadomo, kto jest tak naprawdę lepszy.

Wictorias

J...c rankingi! Judi Demch to wspaniała aktorka!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones