Julie HarrisI

Julie Anne Harris

7,6
727 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Harris

w "na wschod od Edenu"zagrala swietnie!az wstyd sie przyznac ale jak ja zobaczylam pomyslalam:co to za brzydula,ale jej gra byla przekonujaca na tyle by Julie wypiekniala w oczach:)

nomiczek

Aż wstyd się przyznać ale w pierwszej chwili pomyślałam dokładnie to samo:) Jednak nie da się ukryć, ze rola Deana przyćmiła wszystkie pozostałe.

nomiczek

Podpisuję się pod waszymi wypowiedziami. Dokładnie tak samo myślałem, i zmieniłem zdanie na temat Abry :)

nomiczek

Ja myślę że takie było zamierzenie Kazana - dajemy średniej urody aktorkę i w miarę upływu czasu, kiedy ta zaczyna się rozkręcać, zaczynamy ją tak fotografować żeby piękniała w oczach...

użytkownik usunięty
nomiczek

Mnie natomiast,postać Abry w ogóle nie przypadła do gustu. Pani Harris była,moim zdaniem,zbyt słodka i nienaturalna. Staram się jednak zrozumieć, że film był robiony pół wieku temu, dlatego też sposób grania różnił się od takiego, jaki lubię. Możliwe, że fakt ten ma związek z postacią kreowaną przez Jamesa Deana-zagrana była fenomenalnie,aktor wyprzedził swoją epokę, przez co przyćmił pozostałych.

nomiczek

To wcale nie brzydula tylko piękna kobieta, każdy ma inny gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones