Kacper Kuszewski

6,2
1 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kacper Kuszewski

Super dubbing w: "Miki i Donald przedstawiają Goofy‘ego sportowca", "Baśnie Braci Grimm: Simsala Grimm", "Ania z Zielonego Wzgórza", "Atlantyda - zaginiony ląd", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" oraz w "Harry Potter i więzień Azkabanu", co prawda to nie Jarosław Boberek, ale głos też ma niezły. Jego mała rólka w "Karol - człowiek, który został papieżem" też jest niczego sobie, przynajmniej rozwija się jako aktor filmowy. No i oczywiście jego najsłynniejsza rola w "M jak miłość" jako jedyny obok Dominiki Ostałowskiej będzie musiał postarać się żeby zachęcić widzów do oglądania owego serialu skoro inne znaczące aktorki odchodzą: najpierw Małgorzata Kożuchowska, potem Małgorzata Pieńkowska, a teraz Joanna Koroniewska. Co to za boom z tym odchodzeniem z seriali, to nie jest już ten sam serial co ma początku. Do tego przystojny aktor, bardzo się ucieszyłam kiedy wygrał "Taniec z Gwiazdami", trzymam kciuki za sukcesy zawodowe pana Kacpra, odkąd dowiedziałam się, że jego ojciec pochodzi z tego samego miasta, w którym ja się urodziłam. Z okazji urodzin panu Kacprowi życzę spełnienia najskrytszych marzeń, wielu sukcesów zawodowych i wszystkiego naj naj naj w tak ważnym dla niego dniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones