Kanye West

Kanye Omari West

8,6
111 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kanye West

Kanye jest moim ulubionym artystą, każda jego album to arcydzieło. Wszystko zaczęło się 2007 roku kiedy usłyszałem ,,Stronger" z albumu Graduation. Każda kolejna płyta jest bardzo inna, nie od razu może się spodobać, ale po dłuższym przesłuchaniu dochodzi do mnie sens jak i nowe muzyczne brzmienie. Oby tak dalej. Mimo tego, że jest samolubnym dupkiem uwielbiam go!
Ulubione utwory:
1.Lost in the world
2.See you in my nightmeres
3.Monster
4.Robocop
5 Blame game
6. I wonder

lisek20_filmweb

Podzielam twoją opinię, każda płyta jest inna ale każda ma swój niepowtarzalny klimat. Nigdy mi się nie znudzą jego płyty , pozdrawiam!

lisek20_filmweb

To prawda jest zajebisty

Dymiano

Jeden z najlepszych

lisek20_filmweb

See you in my nightmares z Waynem rozpier*ala. Do Twojej listy dodałbym Through the wire, All falls Down, Jesus Walks ... All of The Lights... Zresztą.. Wszystko! Wiekszosc albumow/kawalkow od Westa jest niesamowita. Zdecydowana wiekszosc

lisek20_filmweb

A Jesus is King?

marcin_lendzion

Założyłem temat na forum w 2011 r... Nie wie czy to żart, czy cuś innego... W każdym bądź razie muszę przyznać, że po "Yeezus" (swoją drogą genialny album), Kanye obniżył znacząco loty. "The Life of Pablo" i "Jesus Is King" to przeciętne płyty, z których podobają mi się jedynie pojedyncze utwory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones