Karolina Lutczyn-Friedek

6,2
78 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Karolina Lutczyn-Friedek

Patrząc na wypowiedzi kolegów, dochodzę do wniosku, że nikt z was na żywo nigdy jej nie widział. Miałem (nie)przyjemność grać w dwóch odcinkach serialu 'Detektywi' i tak też spotykałem panią Karolinę. Zawsze na ekranie jest taka ładniuśka, może nawet zaryzykuję stwierdzenie - pociągająca. Ale na ekranie trzeba skończyć. Na żywo również nie wygląda na 32 lata, ale jest strasznie 'przyniszczona'. Gruba tapeta, słaba figura, zżółknięte, miejscami (tak mi się wydaje) sztuczne zęby. Zachowuję się jak męska szowinistyczna świnia, ale czy nie o to nam chodzi? :) Broniąc ją trochę, powiem szczerze, że aktorką jest nie złą.

Traum

wiesz widzialem ja na żywo i nie zgadzam sie z tym co mowisz. jestes dosc okrutny.a ja nadal twierdze,ze nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba. ciekawe jak ty na zywo wygladasz;)szkoda,ze takie fora służą leczeniu kompleksow wielu sfrustrowanych ludzi. mam nadziej,ze ludzie o ktorych piszecie nie czytaja tego. nie chcialbym tak nie myslec o cudzych odczuciach

użytkownik usunięty
saper_yoyo

grałem z nią w DETEKTYWACH w odcinki "Kino Odeon" ktury niedługo będzie szedł w tvn. 8 godzin nagrywaliśmy ten odcinek w kinie wrzos w krakowie i ona jest trochę zadziorna ale nie jest brzydka podoba mi się nawet.

ps: ja mam do ciebie pytanie też byłem na Castingu w STARS i już grałem w paru odcinkach W11 "SuperFura" "Dziadek" "Brudne Interesy" "oddajcie nam naszą cureczkę" DETEKTYWI "Kino Odeon" "Marna Droga" i kilku innych ale krew mnie zalewa tyle odcinków a mi dranie nie dali jeszczę roli drugoplanowej a na drugoplanowe ciągle biarą tych samych zaczynam mieć podejrzenia czy by dostać role czeba mieć znajomości w STARS lub TVN. hmmm asz dziwne? no nie. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones