Kat GrahamI

Katerina Alexandre Hartford Graham

7,7
5 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kat Graham

Jedna z najfajniejszych postaci w ' pamiętnikach ' .;-)
Moim zdaniem gra o wiele lepiej od Niny Dobrev .
chociaż , nie powiem w kilku ostatnich odcinkach 1 sezonu mnie wkurzała .

juliaxd

Katerina gra lepiej od Niny? No nie wiem. Kawał drewna lepiej potrafi zagrać niż ta dziewczyna. Nie dość, że ciągle ma taki sam wyraz twarzy to jeszcze "grana" (napisałam w cudzysłowie bo tego grą nazwać nie można) przez nią postać jest najgorsza w tym serialu.

dariia_s

lepiej czy gorzej od niny, trudno ocenic, wedlug mnie zadna z nich nie gra zle swojej roli
co do Kateriny to gra dobrze, na poczatku 1 serii byla taka sobie ale z odcina na odcinek bylo coraz lepiej
do tego jest bardzi ładna:DDDD

gemma_92

Zgadzam się. Na początku troszke spieta była ale teraz ewoluuje, jest swietna, uwielbiam jej słowa "I know who I am now" super zaakcentowała

meneris

Ja też lubię Katerinę jako Bonnie. I zgadzam się z gemmą, z odcinka na odcinek gra coraz lepiej i bardziej przekonywająco. Jej głos bardzo mi się podoba.

Catarzyna

Jako Bonnie moim zdaniem sprawdza choć rzeczywiście ma taki trochę dziwny wyraz twarzy..jakby coś z dolną wargą ale mi to tam nie przeszkadza. Denerwuje mnie tylko jej bohaterka - Bonnie. Od czasu jak "wie kim jest teraz" to robi się za bardzo pewna siebie a to że torturuje Damona (to z jego głową) sprawia że coraz bardziej mnie wkurza xD

użytkownik usunięty
Miley_16

a mi się właśnie bardziej podoba od tego czasu "wie kim jest:" chyba wolę zdecydowaną Bonnie niż Bonnie która jest niepewna siebie i się boi.

wydaje się być bardzo sympatyczna, jej bohaterkę w Pamiętnikach bardzo lubię więc jestem jak najbardziej zadowolona z niej. Za to aktorka która gra Elenę mnie mocno denerwuje ale to nie ten temat by się tutaj wypowiadać

Miley_16

A mi się podobają momenty w których torturuje Damona(chociaż go uwielbiam ).Chciałabym żeby byli razem wtedy ich historia miłosna nie była by przesłodzona nabrała by charakteru(od nienawiści do miłości)Postać Eleny jest słaba jednakże kiedy pojawia się Katherina -Nina zyskuje w oczach ,więc nie umiem powiedzieć która lepiej gra.Na pewno większe doświadczenie ma Nina.

użytkownik usunięty
kwiatuszek446

BONNIE to najbardziej denerwujący bohater Pamiętnika wampirów, tyle.

Nie zgadzam się z Movieman. Według mnie Bonnie to fajna bohaterka.Katerina fajnie ją zagrała.Jest jedną z moich ulubionych postaci z pamiętników.

juliaxd

Szczerze mówiąc to moim zdaniem jest najgorsza w tvd i nie chodzi mi o jej grę tylko o jej postać czyli Bonnie po prostu jej nienawidzę , strasznie mnie wkurza

Nataleah

Dlaczego jej nienawidzisz?
Ja lubię Bonnie i uważam, że Katerina jest urocza. Mam tylko żal do twórców , że póki co nie wyeksponowali za bardzo jej postaci, chociaż mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni:) - spoiler -W drugiej połowie sezonu poznamy mamę Bonnie a to już dobry znak.

Catarzyna

No nie wiem jakoś tak , może dlatego że ja uwielbiam Damona a ona wręcz przeciwnie i nieraz prawie go zabiła , no może raz go uratowała ale to tylko dzięki Elenie a poza tym jakoś tak od samego początku nie darzyłam jej zbytnią sympatią po prostu jakoś jej nie lubię , jest trochę dziwna ale to tylko moje zdanie więc bez obrazy

Nataleah

ja się nie gniewam, ale podchodzisz do tego trochę dziecinnie:) Na początku serialu obwiniała go za śmierć babki, ale już w drugim sezonie potrafili współpracować. Pamiętasz odcinek "last dance"?
rozumiem, że ktoś może Cię irytować samym wyglądem, albo minami, ale to nie jest powód do nienawiści ;) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones