Katarzyna Cichopek

3,9
1 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

K. CICHOPEK - PRAWIE JAK AKTORKA:

WYGLĄD:
Jak słyszę nazwisko Cichopek, od razu kojarzy mi się: CICHOPEK = GRUBA KULKA ZE WSI. Tysiące ładniejszych dziewczyn mijam. Kobieta musi być wyższa i bardziej wiotka. A nie jak ta gruba kulka Cichopek! Jesł mała, ma krótkie nóżki, jest krępa, takie 'kobiety' mi się nie podobają. Teraz modne są wysokie, szczupłe, a nie "małe Chinki" Kufer ma przecież, jak ruski telewizor.

"TALENT":
Pseudo aktorka, jedna rola w tasiemcu i robią z niej gwiazdę jakby nie wiadomo jaka była, przesada, a po tym tańcu z gwiazdami to już brak słów. Ona kojarzy się jedynie z tańcem , a nie z aktorstwem. Taką "aktorką" może zostać każdy!!! Niech w końcu zaczną obsadzać profesjonalnych aktorów. Ona, Mroczki, Cypryański - Boże skąd oni się wzięli?! Czyżby każdego z ich matki porwało to samo UFO i zapłodnił ten sam kosmita? Ona jest prototypem dziewki, którą pokochały osoby o pokroju Macieja Lubicza.
ŻĄŁ, ŻAL, ŻAL!!!

MOJA PARANOJA:
Gdzie jeszcze nie było Kasi Cichopek ?!!!!!! Proszę o szybką odpowiedź. Muszę się od niej odizolować. Mam takie paranoje, że jak podnoszę klapę od WC to boje się że wypłynie z wnętrza Cichopek. Nie jem od kilku dni. Nie otwieram lodówki. Z zegara już wygryzła kukułkę. Włączam TVP1 - Cichopek, TVP2 - Cichopek, POLSAT - Cichopek, TVN - Cichopek. Na każdym czasopiśmie widzę jej szpetną twarz. Co ja ze sobą zrobię?

Andzej

Skopjowałem to z jednej strony dla anty fanów cihopek.

Andzej

dobre heh :D Bo cichopek to taka wiejska kwoka :D Jak jej nazwisko mówi cicho-ma siedzieć cicho, i pek-nie wiem co to jest, nie wnikam...

Żal mi takich ludzi jak ona, 0 inteligencji, 0 figury, a tańczy.. może niedługo zostanie modelką? I otworzą coś dla modelek o wzroście <160 ? To już by było przegięcie... A teraz pozostaje mi tylko nadzieja, że kiedys jak będzie szła w tych swoich koturnach dodających 10 cm to niechcący wpadnie pod pociąg alb rzuci się z mostu... ;/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cameron88

haha. typowa fanka Kaski. . . prosto ze wsi. nawet wysłowić sie nie potrafi.
pozatym ona nie jest aktorką.

*trzeba mieć pusto we lbie i być pojebanym zeby obrazac ludzi za ich wzrost.
1. nikt jej nie obrażał. a to że sie wszendzie pcha pomino że w tym kierunku nie ma żadnych zdolności to sama sie ośmiesza.
i naucz sie odzywać, dziecko.

*Jeśli lubisz jak dziewczyna wyglada jak tyczka a poza tym zaklada szpilki i jest rowna prawie ze z Toba to Ci wspolczuje.
2. no cóż może nie każdy lubi grube parówy, 1,50m w kapeluszu...

zusia

A kogo ty reprezentujesz ?. TO ciebie źle wychowano, brawa dla cameron88. I żal mi ciebie, serio, wątpie byś z takim nastawieniem kogokolwiek znalazł.

Andzej

Nie lubię Kasi Cichopek. Ale ten post to przegięcie! NIENAWIDZĘ kiedy ktoś czepia się wyglądu!

Algebra

ja też jej nie lubię, ale za charakter i marną grę aktorską, a nie wygląd. A jeśli chodzi o urodę to jest całkiem ładna. Ma piękne włosy, ładne rysy twarzy i jest bardzo sexy!Jak Ci się podobają długie szkieletory drogi andżeju, czy jak się tam zwiesz to zamieszkaj w kostnicy, ale nie obrażaj ludzi, bo nie wiem
czy byłbyś taki mądry gdyby ktoś wypowiedział się tak na Twój temat. To tylko swiadczy o tym że z Tobą jest coś nie tak i jesteś całkowicie zakomleksiony.

kathi

Ostatnie zdjęcia w gazecie, pokazały że wcale do brzydkich kobiet nie należy. Nie wiem kto jest dla niego kobietą piękną, cóż pewnie jakaś pusta lalka barbi. Tylko taka go pokocha...

Andzej

spójrzmy prawdzie w oczy, może i brzydka nie jest.... ale proszę nie nazywajcie jej aktorką ! jeśli w Polsce takich ludzi będziemy nazywali aktorami, to tych prawdziwych Aktorów, którzy naprawde są dobrzy i mają talent od razu będzie się kojarzyło z takimi "gwiazdkami"tasiemca.... POWIEDZMY TEMU NIE !!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones