Katelyn Nacon

7,0
1 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katelyn Nacon

Niesamowita w The walking dead. Powinna zacząć grać w filmach

Milena_de_vamp

Popieram

Milena_de_vamp

Ja na nią patrzeć nie mogę. Non stop skwaszoną i jęczy jakby ją świat bolał. Do odstrzału

tytus01

Moze dlatego ze gra taka role?

slawek1999

Każdy aktor zagra inaczej daną rolę, dlatego do niektórych ról producenci/reżyser mają swoich preferowanych aktorów. Ona jest po prostu słabą aktorką, jedynie te usta mogły by grać ale nie w The Walking Dead.

tytus01

Jest slaba aktorka a ostatnio wygrala tytul najlepszej mlodej aktorki w USA :).Wiec albo ty sie nie znasz lub sie mylisz albo ci co ja wybierali i glosowali.

slawek1999

Została nominowana, nic nie wygrała z tego co widzę. Poza tym co to za gala, śmiechu warte. Ale rozumiem czemu tak jej bronisz, foczka w twoim wieku to może i może się podobać :P

tytus01

Zgadzam się.. "Do odstrzału"

Milena_de_vamp

Haha, niesamowita :).
Dziecko, nie wiesz, o czym piszesz.

Mayne

A Ty wiesz?

pan_borek

Owszem.
W TWD nie ma aktorów, więc pisanie, że ktoś tam jest niesamowity to efekt niewiedzy.

Mayne

Ja to wlasnie postrzegam tak tak ze jak na poziom aktorski w tym serialu to ona jest calkiem dobra

pan_borek

Wiesz co, o tym nie pomyślałem.
Takie bardziej subiektywne podejście.
No dobrze, w końcu w królestwie ślepców jednooki jest królem.

Mayne

No wlasnie i przynajmniej nie ma takich dziwnych tikow glowa jak Rick i jego synus:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones