Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

przepraszam , co ona robi w pierwszej 10?! no .. bez jaj... nie znam jej z żadnego filmu + nie
wiem kto to jest , a takie aktorki jak Michelle Williams nawet w 100 nie są , co jest ?!

użytkownik usunięty
Pikasia

Też się nad tym zastanawiam, dziewczyny za nic nie kojarzę.

grała w filmach postacie drugoplanowe , a i tak nie znam tych filmów..

Pikasia

Jakie postacie drugoplanowe? Myślę, że w dużej mierze przyczyniły się do tak wysokiej oceny dwa seriale z nią w jednej z głównych ról.
M.in. Słowo na L i Three Rivers

matio14

chyba jakieś nie znane .. ale mniejsza z tym bo bardzo dobre aktorki są niżej od niej -,-

Pikasia

L Word nie znany? Oj Pikasia... sięgnij po niego, jeśli nie masz nic przeciwko oglądaniu miłości lesbijskiej ;))

matio14

nie lubię oglądać seriali : D . tylko jeden lubię , może kiedyś obejrzę.

Pikasia

Cóż, ten Ci z czystym sumieniem polecam :) Dla mnie Katherine jako Shane jest najlepsza, chociaż nie popieram często jej stylu życia :)

matio14

no ok, ale moim zdaniem oceniana jest na wygląd bo taka aktorka jak Nina Dobrev ( gra w jeszcze bardziej popularnym serialu inie ma jej nawet w setce -,-

Pikasia

Nie, na pewno nie za wygląd, chociaż ma nieprzeciętną urodę. Obejrzyj to co Ci polecam, zobacz jej grę aktorską i naprawdę zasługuje na wysokie miejsce, chociaż w pierwszej dziesiątce to faktycznie... nieporozumienie.

Pikasia

Już jest, albo niedługo będzie :)

ColonialMarine

ostatnio była na 147.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones