Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

jestem właśnie po seansie Akademii i oczywiścię mimo, że Katherine zagrała praktycznie minimalną rolę to zrobiła na mnie wrażenie... a może to urok L worda mi przesłania wszystko;) widział ktoś ten film??:)

muszyna

Ja widziałam i potwierdzam, że choć sam film raczej mnie nie powalił to Katherine zagrała świetnie! I żałuję, że tylko taką małą rolę;/

willa

Zupełnie się zgadzam.

Marra

Niezły epizodzik, ale po raz kolejny rola "typowa". Ja z kolei jestem ciekawa filmu "Invitation to a Suicide"(http://www.youtube.com/watch?v=-cZ-TjFu_xs), tym bardziej, że jest tam polski motyw :) Niestety w Polsce z tego co się orientowałam niedostępny, chyba tylko z USA można go dopaść.
A JEDNAK NIE! Dzięki temu komentarzowi obczaiłam, że jest w częściach na youtube!
VIVA youtube! :D

maja_san_D

O, fajnie :) Będę musiała kiedyś obejrzeć... A co myślicie o nadchodzących Remorse i Everybody's Fine? Kate ma tam chyba jakieś bardziej znaczące role?

Marra

ja właściwie po to ściągnęłam ten film ;d tak samo Everybody's Fine. ale tak pojawiła się... może na 2 minuty, a poza tym film strasznie nudny, nie lubię takich. Katherine jest świetna, kocham jej postać w L Word, w dodatku ma unikatową urodę. śliczna jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones