Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

Uwielbiam tą aktorkę!!
Kurde za chwilę z Nią dałabym się pokroić ..

niiereformowalna

wiecie może coś o jakimś polskim serwisie z fanami ? Myślałam nad założeniem czegoś takiego aby wspólnymi siłami przekonać Kate ile ma wsparcia w polskich fanach, ale nie wiem jak to wyjdzie no ii w sumie potrzebowała bym jakiejś współpracy z kimś kto się zna chodź trochę na html .. Mam nadzieje, że odpowiecie .. Strasznie mi zależy .. A może kiedyś chociaż migniemy w oczach Kate ? :)

niiereformowalna

Bardzo dobry pomysł. Brakuje polskiego serwisu z fanami.

niiereformowalna

Zgadzam się. Świetny pomysł. Zgłaszam się do pomocy:) na html trochę się znam. I oczywiście też uwielbiam Kate ["uwielbiam" to nawet mało powiedziane:D] szkoda że tak mało z nią filmów jak na razie:/

melissa21

No dokładnie trochę mało, ale teraz wyszedł ' Zaginiona ' i na lesplotach czytałam, że ma wyjść nowy serial także nie jest źle :D Jak możesz odezwij się na pw :)

niiereformowalna

Odezwać się mogę i próbowałam, ale nie mogę do Ciebie wysłać prywatnej wiadomości:(
Nowy serial?? oooo nie mogę się już doczekać :D ja coś czytałam, że miała być wersja fabularna TLW, ale minęło parę lat i jeszcze nic nie ma:/
a "Zaginiona" oczywiście już oglądałam-rozpływałam się za każdym razem jak na ekranie była Kate :D film ogólnie świetny, szkoda że nie w 3D ;D

melissa21

jak to nie możesz ;d? To ja Ci podam maila darkdream@onet.pl to napisz jak chcesz :) No jak znajdę gdzie to było napisane to Ci wyśle .

niiereformowalna

popieram pomysl stworzenia strony... moze nas (fanow) ktos w koncu zauwazy... byloby milo w kazdym razie... ;P mylse, ze moglabym pomoc w tworzeniu takiej strony, ale nie wiem jak, na html sie nie znam, ale zawsze moge sluzyc dobra rada xD fani Kate laczmy sie!

monix03

kazda pomoc sie przyda :) nawet rady :D im nas wiecej tym lepiej:)

melissa21

to dajcie znac jak bd cos tworzyc ;P

monix03

takie pytanko... ile osob byboby chcetnych do tworzenia tej strony? i co chcialabys tam umiescic? pozdrawiam xD

monix03

mam pytanko ma może ktoś zdjęcie jakoś z bliska tatuażu Kate tego z jaskółką?bo szukam i znaleźć nie moge:(

monix03

hmmm z tego co wiem to oprócz mnei byly jeszcze dwie osoby chetne ale obecnie jakos kontakt sie urwal, a ja tez nei za bardzo teraz mam czas...

co do zawartosci strony: informacje o KM, filmografia, ciekawostki, forum dla fanow, zdjecia... jeszcze dokladnie nie jest ustalone co by tam bylo. Myslalysmy o zalozeniu autoryzowanego fanklubu... ale chyba za duzo przy tym roboty wiec jak na razie pomysl raczej upadl. Chociaz jesli strona zacznie funkcjonowac mozna Kate powiadomic o istnieniu takeij stronki-zeby wiedziala ze ma fanow w Polsce:D

melissa21

powiadomienie Kate to dobry pomysl, tylko jak chcesz to zrobic? ;P

monix03

napisac jej na twittera [specjalnie sobie konto założyłam:D]

melissa21

haha ;P ja tez mam tam konto xD ale watpie, ze przeczyta "nasz" wpis, za duzo jest ich tam umieszczanych, a przeciez nie bd czytala wszystekigo co ludzie tam pisza... wiem, ze nie ma lepszego sposobu, ale nie liczylabym za bardzo na efekty...

monix03

spróbować zawsze można:D ale jak na razie nie ma o czym ją informować bo strona jeszcze nie zaczęła się nawet tworzyć [przynajmniej mnie nic nie wiadomo na ten temat]

melissa21

ano probowac mozna, nigdy nie zaszkodzi xD a tak calkiem serio, to czego/kogo potrzeba by chociaz zaczac robic ta strone? bo milo sie o tym wszystki gada, ale byloby milej gdyby cos zaczelo sie w koncu dziac xD pytam, bo kompletnie nie ogarniam informatyki xD

monix03

aktualnie nie wiem bo jakoś urwał mi się kontakt z dziewczyną, która też była zainteresowana tworzeniem stronki. Ja też poza tym mam troche mało czasu na zajmowaniem się tym... może w przyszłym tygodniu coś się ruszy

monix03

problem ze stroną jest też taki, że jeślibyśmy chciały tworzyć taką stronę "z prawdziwego zdarzenia" to trzeba by było płacić... :( tak więc zostaje tworzenie mniej fajnej strony, ale bez opłat.
Ja na html trochę się znam, chociaż nigdy nie publikowałam w necie stworzonej od zera przez siebie strony - no bo właśnei za to się płaci [chyba że ktoś wie gdzie można publikować strone bezpłatnie?]

melissa21

to troche kijowo... ale damy rade ;P

monix03

Jestem z wami, ale niestety jeśli chodzi o tworzenie strony to ze mnie ciemna masa... XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones