Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

nie znam jej, ale daję jej 1, bo ktoś taki nie może być w top10, co to w ogóle za żarty, żeby
1000 głosów uprawniało ją do wejścia do top100, a co dopiero do 10 ;/

użytkownik usunięty
tolerancja91

Też właśnie widzę, że z tym rankingiem jest coś nie tak...
Emma Stone (16) ----> a powinna być gdzieś na 80 miejscu
Jennifer Lawrence (44) ----> chyba jakieś żarty...
Evanna Lynch (31) ----> to też są jakieś chyba żarty... powinna być za 200
Saoirse Ronan (77) ----> tutaj się nie zgodzę z tym miejscem... Fanki "Zmierzchu" dały jej note 10 za INTRUZA (chociaż jeszcze go nie było w kinach)
Znalazło by się jeszcze z kilka tego typu aktoreczek, które nie pasują do tego rankingu...

ja dałam Saoirse 10 , bo lubię z nią Nostalgię Anioła :) . nie lubię zmierzchu : D . tylko ostatnia część była nawet spoko : D

użytkownik usunięty
Pikasia

Ja w żadnym filmie nie widziałem... dlatego nie ma ode mnie oceny ;-) ale tak czy owak nie zasługuje na 77 miejsce ----> przez ten jeden film...

zagrała bardzo dobrze w tym filmie : D. może na tak wysokie nie zasługuje , ale dobra aktorka na ogół : )

użytkownik usunięty
Pikasia

No może i dobra ale powinna być za setką przynajmniej...

no , a Michelle Williams na jej miejscu albo jeszcze wyżej :)

użytkownik usunięty
Pikasia

No właśnie ;-)

tolerancja91

Jesteś na fw od 2010 a nadal chyba nie znasz zasad. Po 1100 głosach aktorka pojawia się w rankingu. Jeśli ma bardzo wysoką średnią pojawia się w Top 100..

Anaissa

możliwe, ale całkowicie nie zasłużyła na to miejsce, generalnie jestem przeciwniczką zaniżania, ale tu doszło do jakiegoś precedensu, wycofam swoją ocenę, gdy ta pani zniknie z rankingu

tolerancja91

jak można kogoś oceniać i jawnie jeszcze się przyznawać że się nie zna tej osoby ani nic z jej udziałem nie widziało? Nie widziałaś żadnej produkcji z tą panią to na jakiej podstawie wystawiasz te 1? A same wystawianie dla wystawiania to typowe cebulactwo i zaściankowe polskie schematy myśleniowe

mordarg

o ile mi wiadomo, żyjemy nadal w wolnym kraju, mam prawo do własnego zdania i wyrażania opinii... natomiast oceny już nie cofnę, bo mądrzy administratorzy filmwebu usunęli taką możliwość :)

Anaissa

ja wiem , tylko niektórzy oceniają ją ze względu na jej wygląd ..-,-

tolerancja91

też dałam jej 1 , żeby spadła bo to jest nieporozumienie : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones