Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

byłaby nawet atrakcyjna. Oczy ma ładne, usta również. Ale nos to inna płeć, a głos uziemia na dobre i zniechęca do wszystkiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fluffies

dokładnie ! Zgadzam się w 100 % !
Jest niesamowita a jej rola Shane w "The L Word " przebija wszystko :)

Fluffies


Fluffies - a kto jest Twoim zdaniem tą drugą atrakcyjna postacią?

misia_29

Z tego co pamiętam (serial oglądałam już ponad rok temu więc nie ukrywam musiałam sobie odświeżyć pamięć i mogę się też mylić) to Shane i Papi najbardziej pociągały seksualnie inne panie z serialu. Co do Papi, to własnie ona miała największą liczbę seksualnych przeżyć na wykresie, o czym pisze nawet na wikipedii Alice Pieszecki "Alice begins video podcasting on OurChart and discovers a woman named Papi who has the highest amount of sexual encounters on the chart.".

Fluffies

Ja skonczyłam na sezonie 3, nawet nie calym, ale Papi nie kojarzę. Ona grała w serialu czy tylko można ją znać z tego wykresu?

misia_29

Gra w serialu, pojawi się potem ale z tego co pamiętam nie wnosi do serialu zbyt wiele i ogółem też nie jest jej tam jakoś specjalnie dużo. Swoją drogą, polecam oglądać dalej bo zdecydowanie warto! ♥

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones