Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

Czekam z niecierpliwością na występ Kate w "Three Rivers". Wygląda na to, że jej rola będzie inna niż poprzednie. A sam obraz również zapowiada się interesująco.
Myślę też, że kolejny serial to duże wyzwanie po genialnie kreowanej przez tyle lat w L Wordzie Shane - czyż można nie ubóstwiać Kate po tej roli? ;] Ma kobieta osobowość. I dzieli się nią ze swoją postacią prezentując przy tym świetne aktorstwo - zajmujące, odważne, z pełnym wachlarzem szczerych emocji. Na dodatek Shane zaskakująco ewoluuje w kolejnych seriach [no i nieustannie jest rozbrajająca ;) ]. To wszystko czyni tę postać niezwykle prawdziwą i ludzką.
Życzę jeszcze i czekam na jakąś dużą rolę Kate w dobrym filmie. Może właśnie odmienne wcielenie w nowym serialu jej to zagwarantuje.

Zuza_2

Właśnie obejrzałam "Akademię tajemniczych sztuk pięknych" i jestem zawiedziona tym, że Kate miała tylko taka małą rolę, ponieważ zagrała genialnie! :( Ale ona zawsze jest genialna, więc xP
Co do roli Shane... to zgadzam się z Tobą w 10000 %! Dla mnie to: była, jest i będzie najlepsza postać z całego TLW! Naprawdę żałuję, że ten wspaniały serial już się skończył :(

Michiru1989

Hm, ja też oglądałam A T S P, Kate co prawda zagrała tam 2 minuty, ale to były Wielkie 2 Minuty! A nie jakiś tam mały epizod, według mnie oczywiście. A co do Shane to również zgadzam się z wami w 1000000%!
P.S. mi się jeszcze nie skończył... ale jak to się stanie (myślę że tak gdzieś na jesień obecnego roku) to nie wiem co zrobię, po prostu będzie to apokalipsa katastrofa i zagłada w jednym! W 4 słowach KATAKLIZM NA CAŁEJ LINII!

iwettalos80

Wiem, że to były wspaniałe 2 minuty ( a w zasadzie 1 minuta i 21 sekund :

Michiru1989

Zgadzam się z Wami co do "Akademii..." :) Z wyglądu Shane, a charakter postaci zupełnie inny i to oddany w tak krótkim czasie (tak na marginesie - film bardzo dobry). A widziałyście już może "Everybody's fine"? Na razie widziałam jakieś foty tylko na YT - Kate z dzidziusiem :o Rola chyba mała, ale i tak trzeba obejrzeć :]

Zuza_2

Foty też widziałam, ale teraz jakiś wspaniałomyślny człowiek wrzucił cały fragment, więc już luknęłam sobie. Zgadzam się mała rola wielka Kate!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones