Kate Moennig

Katherine Sian Moennig

7,7
1 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Moennig

myślę, że każda hetero by na nią poleciała :P

lmfao

ona jest niesamowita ! ;D
ma generalnie to coś ;] zajebista ;)

lmfao

Jest po prostu najlepsza... Mięknę jak ją widze ...

Anna_

w The L Word ;D to po prostu właściwa osoba na właściwym miejscu ;D

serenoma

Zgadzam się z Tobą w 100 % ; )) . Najlepsza z nich wszystkich .

Anna_

no to baa ! ;] zadna nie jest lepsza od niej ;) ona ma najlepsza postać najciekawszą ;) i najbardziej interesującą z wszystkich bohaterek ;))))))) <3

serenoma

Yes!Yes!Yes!
Yes!Yes!Yes!
Ja!Ja!Ja!Ja!

iwettalos80

iwettalos80 co tak słabo w ogóle Cie na forum nie widzę ;] !

może by ktoś wyczaił jakiś ciekawy temat bo tu lekka zamuła ;)

serenoma

Heh! Moja chwilowa bierność została zauważona. Wszystko obserwuję z boku i myślę co by tu mądrego napisać!
A tak luźno oglądasz 4fun.tv?

iwettalos80

nee... stwierdzam, że kanały muzyczne są bezsensu ponieważ w kółko nawijają tam te same numery ;) a co tak w ogóle pytasz ?;]

serenoma

A no właśnie! Ja mam takie "szczęście", że zawsze trafiam na takie co grają raz na ileśtam innych! Nie znam tytułu, wykonawczyni ani żadnego punktu zaczepienia i jestem mocno zdesperowana z tego powodu, a zależy mi żeby to znaleźć!
No nic, będę szukać dalej!

iwettalos80

a znasz chociaż słowa ? ;] ;)...............

serenoma

I tu jest problem, bo nie pamiętam żadnego słowa! Utwór tak mnie wciągnął, że nie myślałam racjonalnie i to są tego skutki!

iwettalos80

hahahaa... no to masz problem ;) masz mało szans na znalezienie tego utworu ;) ale życzę szczęścia

serenoma

Dzięki. Marynarkę znalazłam to i piosenkę znajdę(chyba)... Wiara w wypadek-przypadek zawsze działa!

iwettalos80

a to może pamiętasz co było na teledysku ? ;] jakieś szczególne znaki ;)

serenoma

A widzisz! Clip pamiętam. Biała blondynka, chodzi chyba po mieszkaniu gdzie jest balanga i każdy każdym. Potem taka przerwa i taka latająco-falująca czarna klawiatura syntezatora przewija się przez ekran. A muzyka taka typowo elektroniczna, praktycznie sam syntezator.
Ale są to wiadomości mało pomocne,
mówią Ci coś one?

iwettalos80

momencik wszystko w swoim czasie ;) zaraz popytam swoich ludzi i się może znajdzie ;))

serenoma

a to nie jest kurde z tych jakiś takich kurde lady gaga... albo cos w tym stylu ? czy zupełnie coś innego ;) ??

serenoma

No nie! O to chodzi! chyba taki mało ktoś popularny, tak mi się wydaje...

serenoma

kurde opis tego teledysku pobija all... ;D nie pomogę Ci bo mi to nic kompletnie nie mówi ;d i moim ludziom też nie ;)) pozdro z poszukiwaniami ;D

serenoma

moim zdaniem z tego co wiem na tych programach lecą takie przypały, że to pewnie będzie jakaś kesha albo cos w tym stylu bo tam zawsze cos takiego leci... Tylko pewnie miła tyle pudru na ryju że jej nie poznałaś... a jeżeli Cię to będzie męczyło to proponuję 30 minut przed tV i na pewno poleci bo tam non stpo to samo ;))

serenoma

Ok! Dzięki za chęci, pozdrów swoich ludzi!
Znowu powtarzają T l worda, 4 sezon by dali. Banda frajerów!

iwettalos80

a Ty, że tak spytam już all sezony obejrzane czy tkwisz w martwym punkcie ?

iwettalos80

Heh! Tak robię 3 kanały obskakuje, ale żeby ten wykonawca był taki znany to bym nie powiedziała, nie ten styl muzyczny, to był taki kicz wymieszany z muzyką ambitną.

iwettalos80

Martwy punkt! Cały czas!


jsghk


iwettalos80

omfg... ;D ale żeby Cię aż tak wzięło ;D haha x) kurde no nic Ci nie poradzę bo na prawdę nie mam pojęcia ;) pozatym taka muzyka mnie nie interesuje jaka była w opisie ;D hah

serenoma

ściągnij sobie kolejne sezony z neta ;D przecież to nic takiego najwyżej wirusy pobierzesz;D hah xd

serenoma

Ambicja:)! Mnie w zasadzie też nie bo słucham w ogóle czegoś innego ale...
Wirusy już miałam wystarczy mi na jakiś czas:)! Ale jak się doczekam to radocha będzie większa niż "połknięcie" 3 sezonów w kilkanaście godzin!

iwettalos80

ja bym tak nie wytrzymała ;D zżarło by mnie od środka chyba ;D ale jeżeli jesteś cierpliwa to luss ...

lmfao

Jest cudna...Ma to coś...Mogłaby być moją drugą połówką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones