Kathy Reichs

Kathleen Joan Reichs

7,6
9 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Kathy Reichs

Ciekawa jestem jak oceniacie jej książki i co sądzicie o książkowej Brennan. Całkiem inna postać niż ta serialowa. Ja przeczytałam jak dotąd dwie ostatnie powieści, 'Bones to Ashes' była naprawdę ciekawa, 'Break no Bones' też niezła. Pewnie przeczytam resztę :)

capri

Ja przeczytałam Nagie Kości, Śmiertelne Decyzje, Deja Dead i kilka innych bardzo mi się podobają

capri

A ja mam takie pytanko: czy te książki trzeba czytać w kolejności ( wg dat ukazania się) cz ta kolejność nie ma większego znaczenia. Chodzi mi o to czy kolejne książki nawiązuja bardzo do siebie i czy jeśle zacznę czytać od powiedzmy 3 książki to zrozumiem wszystko? Gdzie zdobyłaś te książeczki?

użytkownik usunięty
Kate23_2

Właśnie mam ten sam problem. :P
Bo zdobyłam ostatnio kilka części i nie wiem czy zabierać się np. za czwartą jak nie przeczytałam trzeciej. ;)

hej, a ja mam takie pytanko: gdzie zdobyłaś te książki? Kupiłaś w księgarni czy zamawiałas przez neta? Bo cieżko je dostać, przynajmniej pierwsza część, a wolałabym zacząć czytać miomo wszystko od początku...

użytkownik usunięty
Kate23_2

Wykorzystałam najprostszy sposób... Poszłam do biblioteki. ^^

Czytajcie po kolei ;). Wiem, że na początku książki są zazwyczaj "przypomnienia" o tym co się działo wcześniej, ale to nie wystarcza. Różne wątki (poznawanie osób, praca z nowymi detektywami - Claudel, Skinny, cała znajomość z Ryan'em) są "rozciągane" na kilka książek. Więc lepiej zacząć czytać od pierwszej ;).
Patrząc na to jak dawno te posty zostały napisane, to już pewnie wszystkie książki macie z głowy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones