Kelvin Harrison Jr.

7,2
3 712 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelvin Harrison Jr.

Bardzo młody wiek, ledwie 25 lat, a już zaczyna wychodzić na pierwszy plan i zbiera doskonałe recenzje. 2019 świetny rok, bardzo dobre role w Wolf Hour, Luce i prawdopodobnie Waves, którego jeszcze nie widziałem. Z każdą kolejną kreacją coraz bardziej mi imponuje. Trzymam kciuki, by w przyszłości był wielkim aktorem.

Pauleta

W Waves znów zwala z nóg, niesamowita rola. Jestem pod absolutnym wrażeniem jego wyborów i tego co potrafi pokazać na ekranie.

Pauleta

Widziałam Twoję recenzję Waves i podpisuję się pod nią rekoma i nogami. Dla mnie co prawda więcej jest skojarzeń z Euphorią niż Moonlight, ale byc może dlatego, że ten drugi film mi się niezbyt podobał i niewiele z niego pamiętam. Jednak dla mnie Waves to też jest film roku, dlatego jestem ciekawa Twojej oceny Luce. Niestety nie załapałam się na seans na AFF.

Patianna

Porównań do Euforii u mnie nie ma, bo... nie widziałem :) Luce zostałem trochę rozczarowany, wyróżnia się przede wszystkim (tylko?) mocnym aktorstwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones