Kevin Gage

Kevin Gaede

7,2
1 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Gage

Jak ktoś oglądał "Gorączkę" Manna musiał zauważyć pewne podobieństwo pomiędzy graną przez niego postacią, a Lynchem z gry "Kane and Lynch"!
Trwają prace nad filmem pod tym samym tytułem, a rolę Kane'a dostał już Bruce Willis, więc czemu by nie zaproponować kreacji Kevinowi?
Waingro i Lynch są podobni jak dwie krople wody :)
http://img356.imageshack.us/img356/237/waingrolynchiw6.jpg

Pawlik

Moim zdaniem (aktorsko) do roli świra takiego jakim jest Lynch najlepiej pasował by Tarantino (Od zmierzchu do świtu)

użytkownik usunięty
Pawlik

na nim się wzorowali twórcy gierki :] Bruce Willis, hmmm, ona raczej gra tych bohaterów

Pawlik

Dzisiaj obejrzałem Gorączkę po raz drugi i właśnie na to wpadłem! Wykapany Lynch! Kevin powinien dostać tą rolę, tylko on, bo wygląda praktycznie identycznie, twórcy gry wzorowali się na jego postaci na 100%. Ale w filmie Kane&Lynch nie zagra, bo rolę dostał Jamie Foxx! Ja pier.dole, jaka żenada!

0wner2

a niby kogo zagra Jamie Foxx? Bo chyba ani Kane'a ani Lyncha

spectralheaven

Jamie Foxx niech spada. Kevin Gage byłby idealnym Lynchem. gdy zobaczyłem go w "Gorączce" 3 dni temu to momentalnie do głowy wpadło mi jedno słowo - Lynch.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pawlik

zgadzam sie w 100%

Pawlik

dokładnie tak jak mówisz/piszesz, ale obawiam się, że mają rolę obstawioną przez Jamie Fox'a...
http://www.imdb.com/media/rm2683601408/tt0968747
Przynajmniej na IMDB jest tak napisane, ale może się to zmieni, a i może Fox zagra kogoś inego... ale plakat mówi mi co innego... brakuje kolesia w długich włosach z wyeksponowanym czołem i pump-action-shotgun'em w łapie ;P . Podobna historia jak z Hitman'em, dali Olyphant'a, a ja bym widział w ogóle kogoś innego ;p np. Statham'a. no nic. mam nadzieję, że dojdzie do ekranizacji, i nie będzie to kiszka jak z Max Payne, gdzie Dep. Chief Bravura został zagrany przez Ludacrisa... lol przecież Jim Bravura jest starym dziadkowatym białasem ?! wtf :P

Pawlik

Lynch i tyle,już dawno się w tym połapałem.

użytkownik usunięty
Pawlik

zamiast zaangażować Gage'a do filmu to wzięli jakiegoś murzyna,po prostu żenada :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones