Kiefer Sutherland

Kiefer William Frederick Dempsey George Rufus Sutherland

7,6
13 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kiefer Sutherland

Prawie codziennie zaglądam do filmwebu żeby sprawdzić czy przypadkiem nie będzie jakiegoś filmu z Kificiem.
Kiedy zobaczyłam, że akurat w poniedziałek w jednynce są Trzej Muszkieterowie bardzo się ucieszyłam, gdyż wiele słyszałam o tym fiulmie, a mianowicie, że bardzo dobry. Obejrzałam go TYLKO i wyłącznie ze względu na Kiefera. Baaaaaaaaardzo ale to baaardzo podobała mi się jego kreacja w Muszkieterach. Bardzo lubię go jako blondyna, wygląda bardzo chłopięco i tak niewinnie.Oprócz tego lubię jak gra albo bardzo dobrych i prawych albo baaardzo złych(david). :P także w skali od 1 do 5 dałabym mu 10.:D:D Kiefer wygląda praktycznie tak samo jak w Młdych Strzelbach.Dakże VERY BIG PLUS for him :)

vamPIRzyca_2

Twój nowy nick i avatar są zachęcające - tyle powiem.
Czy David nie jest piękny :))))) Yummy ;D

Jorjan

Baaardzoo :P kurcze głupio się przyznać, ale chciałabym mieć takiego faceta :D z czarnym płaszczu, te platynowe włosy i hipnotyzujące niebieskie oczy-->wzrorcowy wampir ;)

Jorjan

Powiem tak mam po prostu obsesje na punkcie lat 80, poszukuję piosenek z tego okresu i wszystkiego co jeszt związane z tym okresem. A Lost BOys jest moim ulubionym filmem z tego okresu, bo w pełni można przenieść się w nim w klimat lat 80,ahh te czasy...., muzyka... ludzie.. ta moda...platynowe włosy...żałuję, że w tych czasach nie żyłam :(.Uwilebiam po prostu uwielbiam kreację Kiefera w Lost BOysach-jestem chora na tym punkcie.:P a jak tam u Ciebie ?:P

vamPIRzyca_2

Słonko moje...jeśli tak można rzecz do wampirzej fanki...to zajrzyj sobie na mój blog. Trochę niżej jest tam temat zatytułowany "Dzieci mroku - David's Corner". Davida po prostu uwielbiam - to mój ulubiony (obok Spike'a z Buffy, wampir - jest jeszcze Angel, ale to trochę co innego). David jest KLASYCZNY. Nie ma takiego drugiego :)

Zresztą też lubię filmy z lat 80-tych :)

pozdrawiam :)

Jorjan

Masz nowego posta na swoim blogu w David's corner pozdroofka :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones