Kim Rossi Stuart

8,0
398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kim Rossi Stuart

Co my wiemy

użytkownik usunięty

o jego filmach???? W POlsce są nieznane. W Fantaghiro najbardziej podobał mi się Tarabas, ale Kim - Romualdo też był boski. U nas nie ma takich mało znanych, boskich i naprawdę świetnych aktorów...

Zgadzam się, że niewiele wiemy o jego filmach chociaż wydaje mi się że kiedyś jedynka puściła jakiś inny film w którym grał (był taki moment kiedy puszczali mało znane niemieckie i włoskie kryminały.) W Fantaghiro...... był po prostu cudowny... cia-cho.... ale to Włoch.... ten typ w sobie coś ma ;P ale nie mogę się zgodzić, że u nas nie ma takich mało znanych, boskich i naprawdę świetnych aktorów... bo są tyle że są naprawdę mało znani nawet w tym kraju... Powód? Bo ciężko się przebić przez setki walczących o uwagę aktorów, a nawet jeśli im się to uda to potem muszą jeszcze pokonać te grubą warstwę pseudoaktorów serialowych, których twarz jest wszędzie od głupawych programów tanecznych edycja 150-ta po bilbordy z reklamą wędlin.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones