Kit Harington

Christopher Catesby Harington

8,2
23 967 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kit Harington

GOT ma w obsadzie wielu wspaniałych aktorów ale Kit Harington do nich nie należy. Z pośród aktorów którzy w serialu odgrywają główne role to jeden z najsłabszych członków obsady. Gra w sposób okropnie drewniany do tego ma wiecznie minę (Jak ktoś słusznie tu określił ) zbitego szczeniaka. Harington całkiem położył postać Jona. To już Ramsay Snow/Bolton choć nie wzbudza sympatii jest odegrany o niebo lepiej (Przynajmniej w GOT) Może i szkoda dla serialu że Ramsay nie wygrał i nie zrobił z Jonem tego co obiecywał a co potem zrobiono z Ramsayem. Choć pewnie większość widzów życzyła bękartowi Boltona jak najgorszego rodzaju śmierci ale serial ze zwycięskim Ramsayem byłby o wiele ciekawszy.

Raedwald

zgadzam sie całkowicie, wyjątkowo mdły a juz totalna porażka jesli chodzi o romans z Deny - kompletne zero chemii między nimi ta scena seksu nie poparta żadnymi wcześniejszymi oznakami uczuć jakichkolwiek.

kargulowa555

Ja nie wiem jak wy oglądali, dla mnie byla właśnie widoczna fantastyczna chemia.

Raedwald

Tolerowałem go do 8 sezonu .Tam to już był nie do zniesienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones