KoyukiI

Koyuki Katō

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/107717/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":1053,"rate":8.11111111111111,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,1
1 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Koyuki
  • znam ja tylko z "ostatniego samuraja" ale tamz robiła na mnie wrażenie, ale tez wzbudziła niesmak fuuu z cruisem takie sceny grac to musi być obrzydliwość

• lady_akira Jest piękna. W filmie Kitaro wyglądała jak prawdziwa bogini.(choć pojawią się tylko na moment)

• yareku no jest bardzo ładna!!!!!!!!!:):):):):):0

• lady_akira Ja także znam ją tylko z 'Ostatniego Samuraja' ... rzeczywiście, jest bardzo ładna.

• lady_akira żartujesz? przeciez cruise jest przystojny ;) w ostatnim samuraju zarośnięty i brudny może nie emanował sexem ale w wielu innych filmach wypada bardzo fajnie jako meżczyzna. a, co do samej Koyuki równiez uwazam ze bardzo ładna dziewczyna i świetnie radziła sobie z rolą

• anza_filmweb Nie mnie jako facetowi męską urodę (czy jej brak) oceniać , ale z tego co się orientuję , to całkiem sporo pań dało by się pokroić oraz osolić ;-) w zamian za spędzenie paru miłych chwil z Tomem Cruizem. :-))
    A co do Koyuki to jedyne określenie jakie na jej temat może paść z mej strony to PRZEPIĘKNA.
    Specjalnie przejrzałem trochę jej zdjęć aby sprawdzić czy "Ostatni Samuraj" to nie był przypadek.
    Nie był , wszędzie wygląda wspaniale.
    Swoją drogą to dość wysoka jak na Japonkę .

• lady_akira Co to znaczy "takie sceny" w przypadku tego filmu? Że wiadro pomógł jej przenieść?:] W epickich blockbusterach bardzo rzadko trafia się wątek damsko-męski tak subtelnie poprowadzony jak w "Ostatnim Samuraju"...

• kamil78 hehe dokładnie ! ledwo sie ustami stykneli nawet nie powiedziałabym ze to byl pocałunek raczej lekkie dotkniecie brodą xD głównie na siebie patrzyli moze i wymownie ale bez dotykania xD

• kamil78 Hehe. Dobre z tym wiadrem:)
    Pełna zgoda - pociąg fizyczny aktorów był tutaj pokazany wyjątkowo subtelnie i delikatnie w porównaniu do większości filmów.