Zawsze pełen energii, humoru... K... dwie godziny temu oglądałem go w Vabank, a teraz dowiaduję się, że jeden z moich ulubionych aktorów zmarł... Spoczywaj w pokoju MISTRZU!!!
Odszedł od nas wspaniały aktor,człowiek,zagrał w wielu dobrych filmach,serialach,czy w przedstawieniach teatralnych.Najlepsze role to dwie części Vabank,Killer,Miasto prywatne,Matki,żony i kochanki.Będzie go nam brakowało,już nic nowego z nim nie zobaczymy.
Nuta pozdrów :) Henryka Kwinto ,J.J. Duńczyka ,Moksa, Jubilera ,Biletera od mórzyna :) A kto go stuknął?! Kto stuknął?! Ostatni raz za kierownic siadłeś! Ostatni raz! Żegnaj
Jest brzydki, ale to jest trochę jego zaleta, bo mimo grania ról drugo planowych jest zauważany, świetnie nadaje się jak aktor udający pijaczków, albo jakiś psycholi zboczeńców.
głupio, że gra w tym czymś, bo po filmach, w których go widziałam, dochodzę do wniosku, że jest dobrym aktorem, a rola tym serialu kompletnie do niego nie pasuje.
Ja pamiętam ten w którym pojawił się duch zmarłej koleżanki, także ten w którym Ferdek wypuścił z worka komunę i odwiedziny kolegi z wojska którego grał pan Krzysztof.