Krzysztof Wieszczek

6,2
386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Wieszczek

Kiedy go zobaczyłam zrobił na mnie olbrzymie wrażenie, teraz chodzę zaczarowana ulicami Krakowa i wypatruje;). Jest bardzo męski a przy tym słodki, a jego zmysłowy głos sprawia że się rozpływam. Jedyne o czym marzę to znaleźć się w jego ramionach:)

brzydula5

Moje pierwsze wrażenie było podobne. Obejrzałam kilka odcinków Szpilek, gdzie typ faceta do jakiego mam słabość na tle gór, które kocham sprawił, że (…) Pan Krzysztof bardzo mi się spodobał. Mimo że wiedziałam że sytuacja była delikatnie mówiąc naiwna i niepoważna, nie mógł mi wyjść z głowy. Dlatego obejrzałam ponownie Szpilki, pokusiłam się nawet o znalezienie archiwalnych odcinków seriali w których grał i kiedy już spojrzałam trzeźwym okiem to widać, że musi się jeszcze wiele nauczyć, urok Bartka(jeżeli takie było założenie postaci to tutaj chapeau bas) odciąga uwagę od tego że popełnia błędy. W teatrze jeszcze nie widziałam Pana Krzysztofa. Oglądając go tylko w jednej roli można sądzić że takie było zamierzenie postaci, ale patrząc na inne widać pewną tendencyjność, nie jest do końca tak jak powinno, są momenty niepasujące do scen, czasami wręcz drażniące Mam nadzieje że Pan Krzysztof jeszcze się rozwinie zawodowo oraz ktoś pomoże mu wyeliminować niedociągłości i będziemy mogli podziwiać go z jeszcze większą satysfakcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones