L.J. Smith III

Lisa Jane Smith

8,4
40 ocen scenariuszy
L.J. Smith III

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 września 1965

miejsce urodzenia: Villa Park, Kalifornia, USA

Ma młodszą siostrę.
W 1987 roku ukończyła studia licencjackie w zakresie psychologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szczerze...
Książki są do bani.
Każdy mógłby je napisać.Powtarzam to każdemu i nie zmienię zdania.
Już lepszy serial.

Kochana młodzieży !
Zacznijmy czytać lepiej jakieś książki,które mają jakikolwiek sens.Które czegoś nas nauczą.Które dadzą nam dużo do przemyślenia i sprawią, że staniemy się mądrzejsi.

Czy to prawda że jest jeszcze piąta część Pamiętników wampirów?

Gdyby nie oczarował mnie serial, pewnie nie zabrałabym się za książki. I gdy przeczytałam pierwszą księgę, bardzo mi się spodobała i odrazu zabrałam się za kolejne. I tam się zawiodłam, kolejne części są beznadziejne. Smith z Damona i Stefana zrobiła jakieś ciamajdy, z Eleny niedorozwiniętą latającą kretynkę, dorzuciła...

więcej

czytam ostatnio Świat nocy tej ze autorki i bardzo mi sie podoba nie czytalam pamietników jescze ale osobiście wole książki najpierw pozniej ewentualnie mozna obejrzec film. Moim zdaniem w filmie moze nie być wszystko zawarte tak jak juz widzialam w kilku filmach a wcześniej czytałam książki.

Czy w Polsce zostały już wydane jej dwie kolejne książki z trylogii " Wizje w mroku " ? A jak tak , to gdzie można je kupić ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones