Lisa Jane Smith

[{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":true,"career":{"name":"autorka materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/1057977/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":28,"rate":8.714285714285714,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzystka"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/1057977/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"scenariuszy"}}]
8,7
28 ocen materiałów do scenariusza
L.J. Smith III

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 września 1965

miejsce urodzenia: Villa Park, Kalifornia, USA

Ma młodszą siostrę.
W 1987 roku ukończyła studia licencjackie w zakresie psychologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • Czy to prawda że jest jeszcze piąta część Pamiętników wampirów?

  • Szczerze... Książki są do bani. Każdy mógłby je napisać.Powtarzam to każdemu i nie zmienię zdania. Już lepszy serial. Kochana młodzieży ! Zacznijmy czytać lepiej jakieś książki,które mają jakikolwiek sens.Które czegoś nas nauczą.Które dadzą nam dużo do przemyślenia i sprawią, że staniemy się mądrzejsi.

  • Gdyby nie oczarował mnie serial, pewnie nie zabrałabym się za książki. I gdy przeczytałam pierwszą księgę, bardzo mi się spodobała i odrazu zabrałam się za kolejne. I tam się zawiodłam, kolejne części są beznadziejne. Smith z Damona i Stefana zrobiła jakieś ciamajdy, z Eleny niedorozwiniętą latającą kretynkę, ... więcej

    • czytam ostatnio Świat nocy tej ze autorki i bardzo mi sie podoba nie czytalam pamietników jescze ale osobiście wole książki najpierw pozniej ewentualnie mozna obejrzec film. Moim zdaniem w filmie moze nie być wszystko zawarte tak jak juz widzialam w kilku filmach a wcześniej czytałam książki.

    • Czy w Polsce zostały już wydane jej dwie kolejne książki z trylogii " Wizje w mroku " ? A jak tak , to gdzie można je kupić ?