L.U.C

Łukasz Rostkowski

9,1
222 oceny muzyki
powrót do forum osoby L.U.C

po Hołdysie i Hirku Wronie. A jego muzyka to badziewie, lepiej posłuchać prawdziwego hip hopu np. Immortala Technique

frycek49

"A jego muzyka to badziewie,"
no, no

jankotelegazeta23

Bo to prawda. Immortal robi lepszą muze

frycek49

Znaczy się jest producentem?

jankotelegazeta23

nie, raperem

frycek49

no to jak może robić "lepszą muzę"?

jankotelegazeta23

No bo jego rap jest lepszy niż to badziewie które robi L.U.C.

frycek49

to w końcu rap czy "muza", zdecyduj się

jankotelegazeta23

A rap to nie muzyka? wiadomo o co chodzi

frycek49

zależy w jakim pojęciu muzyka, ale dobra, już nie będę się przekomarzał
to w czym rap immortala jest lepszy od eluce?

jankotelegazeta23

Bo przy najmniej jest o czymś i ma przesłanie.

frycek49

A l.u.c-a to nie? to że nie masz go podanego na tacy, nie znaczy że go brak
o czym ten immortal nawija?

jankotelegazeta23

O tym co się dzieje na świecie, ma nie samowitą świadomość tego co rządy robią z ludźmi nie jest takim lemingiem ja L.U.C.
http://www.youtube.com/watch?v=v7ABnm8yirs
Polecam też posłuchać jego wywiady. Inteligentny oczytany człowiek.

frycek49

to że polityka to wylęgarnia cwaniaczków, wie chyba każdy,
czemu twierdzisz że LUC jest lemingiem?

jankotelegazeta23

Inaczej nie bawił by się w pranie mózgów dzieciom na wspólnie z ministrem kultury i gośćmi z ZAPV'u

frycek49

I na tej podstawie to wnioskujesz? Fajno...
Oglądałeś z nim jakiś wywiad? albo słuchałeś jakiegoś kawałka

jankotelegazeta23

Wystarczy mi że zobaczyłem jakie głupoty wciska dzieciom.

frycek49

Jest świetnym artystą, więc chce zarobić, proste.

jankotelegazeta23

Tylko że dzięki prawom autorskim nie zarabia. A trzymając z organizacjami ZAPV i partiami typu PO pokazuje że albo jest lemingiem, albo totalitarystą.

frycek49

Gdybyś jednak posłuchał jego twórczości lub wywiadów wiedziałbyś że jest ponad podziałami politycznymi. Zresztą nie wiem usilnie chcesz ten podział nakreślić.

jankotelegazeta23

Wspiera PO więc jest za PO proste? czyli jest totalitarystą. Jak ktoś wspiera libertarian jest wolnościowcem jak ja. Nie ma ludzi ponad podziałami, każdy utożsamia się z jakimiś ruchami politycznymi.

frycek49

"Nie ma ludzi ponad podziałami, każdy utożsamia się z jakimiś ruchami politycznymi."
Niech będzie, ale niektórzy w swojej twórczości (tak jak LUC) nie przywiązują do tego większej wagi. Szukasz tylko dziury w całym.

jankotelegazeta23

Nie, mówię to co myślę. Nie ma szacunku do totalitarystów. Jeszcze gdyby podobała mi się jego muzyka to bym je olał (choć i tak nie szanował bym go jako człowieka) a tak...

frycek49

O ile mi wiadomo hip hop to subkultura a rap to muzyka więc ci się coś POchrzaniło, robaczku.

frycek49

Immortal Technique to swietny raper, ale bardzo otwarty na eksperymentalne odmiany hip hopu, wiec chyba nie rozumiesz jego przeslan skoro jedziesz po artyscie, ktory odbiega od typowych ram tego gatunku, a to IT by nie pochwalal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones