Przepiękna a do tego naprawdę świetna aktorka! Ilekroć widzę Lali na ekranie to nie mogę oderwać wzroku <3 Ostatnio choćby świetnie wypadła w Sky Rojo gdzie jako Wendy zdecydowanie jest moją faworytką z całego serialu!
Mariana jest bardziej znana pod imieniem Lali :) Nawet w czołówkach seriali jest podpisana właśnie Lali Espósito. Nie używa już chyba swojego imienia .
Ogólnie to myślę że laska jest ładna i śpiewa ok ale jak dla mnie to to wszystko jest robione strasznie pod "nadzieje" No no te jej piosenki nie związane z serialem moim zdaniem są troche straszne a jej glos... To pozostawię WAM do oceny.