Lane GarrisonI

Lane Edward Garrison

7,1
1 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lane Garrison

Lane Garrison, czyli aktor znany widzom "Prison Break" jako David "Tweener" Apolskis, jest już na wolności. 28-letni Garrison opuścił w środę rano więzienie, w którym przebywał od listopada 2007 roku.
Aktora skazano na 40 miesięcy więzienia, po tym jak w 2007 roku spowodował wypadek samochodowy, w którym zginął 17-letni chłopak, a 15-letnia dziewczyna została poważnie ranna. Garrison w momencie zdarzenia był pod wpływem kokainy i alkoholu.
28-latek w trakcie pobytu w więzieniu brał udział w specjalnych programach dla uzależnionych od narkotyków. Między innymi ten fakt wpłynął na złagodzenie kary i warunkowe wypuszczenie Garrisona na wolność.
Na razie nie wiadomo, czy Lane ma zamiar wracać do aktorstwa.

Juszka89

nareście go wypuścili :)
czekałam na to .
Myślę że wróci do aktorstwa

Juszka89

za zabicie kogos wyszedł po 2 latach ... nie chce mi się w to wierzyc poprostu ... świat jest naprawde nie sprawiedliwy - powinien siedziec tam z 15 lat co najmniej - mimo to ze go lubie jako aktora.
Jednak mysle ze bedize chcial wrocic do aktorstwa bo pewnie nic innego nie potrafi robic - teraz ma doswiadczenie wiezienne to moze zrobia jakiegos prisona z nim w roi glownej ;]

Juszka89

za dobre sprawowanie wyszedł po takim czasie? śmiech normalnie, z 10 lat powinien świata nie oglądac. do aktorstwa nie ma co wracac

alien_2

A co by to zmieniło? Co za różnica 2, 5, 10 lat? Życia nikomu nie wróci, a chłopak raczej nie jest psychopatycznym mordercą żeby go trzymać w zamknięciu. I tak musi żyć z tym co zrobił i to jest największa kara.

Juszka89

Mam nadzieje, że za to co zrobił garował z jakimś Avocado pod celą :)

penetrator1981

Jeżeli całą sytuację o wypadku przeczytaliście to nic nie wiecie. Traktujecie go jako mordercę ( nie mówię , że nim nie jest) ale ludzie, on podczas rozprawy sądowej , która była nagrywana i fragmenty były pokazane w dokumencie lecącym na Polsat Play ( tytuł 15 największych tragedii w Hollywood czy coś w ten deseń) okazał skruchę i za wszystko przeprosił , dodatkowo występując w kilku reklamach pod swoim imieniem nawołując do nie jeżdżenia po pijaku. Wiadomo , że żadne przeprosiny nie zwrócą życia chłopakowi , który zginął w tym wypadku ale widać było że Garrison żałował tego co zrobił , a w samym pierdlu był wzorowym więźniem i dlatego skrócono mu wyrok , który nie wynosił tak jak myślicie 20 lat tylko z tego co pamiętam 7 choć nie jestem pewien.

Darkadi15

Wybacz ale nie mam zrozumienia ani litości dla ludzi wsiadających świadomie do samochodu po wypiciu, zaćpaniu itp. tak jak nie mam i nie będę miał nigdy zrozumienia dla pedofilów. Mogą płakać, oddawać mocz w spodnie, gryźć kraty, tupać nogami, nieważne. Prawo powinno pokazywać właśnie takim ludziom, że jest w takich sprawach bezwzględne. Nie powinno być mowy o zwolnieniach warunowych, widełkach karnych 3 czy 7 lat. Jedyny wymiar kary, zmaksymalizowany, w najcięższych więzieniach, pełny jej wymiar no i ... Avocado na górnej pryczy :)

penetrator1981

Zgadzam się w zupełności. Zauważmy też, że na pewno jest na niego inne spojrzenie przez wzgląd na te kilka ról, a to jest bardzo niesprawiedliwe. Rozumiem, że będzie przez całe życie miał świadomość tego co zrobił, ale jednak nie każdego traktują tak ulgowo, po jeździe po alkoholu i dragach i odebraniu komuś życia. Wybaczcie, ale co to, to nie nawet jeśli lubię tego aktora. Miło, że pokazał skruchę jednak to nikomu życia nie zwróci. a co do "jego więzienie nikomu życia nie zwróci", to po co w ogóle sąd..? Wypuśćmy wszystkich, którzy nie są psychopatami i tylko "przez przypadek" odebrali komuś życie...

Juszka89

No i do aktorstwa wraca:) Widzę, że 6 lat temu bardzo mnie ponosiło, ciekawe czy cokolwiek zrozumiał:)

alien_2

I to jeszcze w roli policjanta (Better Call Saul). :)

Juszka89

Pewnie siedział w celi z Avocado ;p

sebogothic

Raczej nie bo Avocado miał go zabić za ucięcie przyrodzenia. :D

Juszka89

Ciekawe czy tam też był cwelem. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones