Lane GarrisonI

Lane Edward Garrison

7,1
1 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lane Garrison

rozbawia mnie w Prison Break:D smieszny jest.
Najlepsze bylo:
Tweener: To niewolnictwo Yo?
Fish: To wiezienie Yo.

mazaru666

yo, w prison break mnie rozbroił... yo ;)

nerazzurra

najlepsza była scena jak zawijal temu straznikowi zegarek :) i Michael go obserwował.

giloo

tak racja to było superr..slodki on jest i on i Michael

mazaru666

Taaak :D Nalpesze to jest to jak się wozi ;P
Yo meeeen :):):)
Z jednej strony jest zabawny a z drugiej - ohydny kapuś :/ nie lubie go

Golden_Rose

jo wassup
koleś jest przezabawny :D Najlepsze jak przyjechał do więzienia i tłumaczył kumplowi, że musi być kozak żeby przeżyć. Gdyby nie ucieczka praktycznie skończyłby jak tamten na prześcieradle. :P

mazaru666

dobry jest kolo, jak slysze te jego ; yo mann, bro.., what's uppp to parskam ze smiechu!

rodziu

jeaaa ;) tak patrze że napisałam wcześniej że go nie lubie, ale ten incydent z tą dziewczyną i to jak się spotkali ostatni raz było takie...ujmujące ;P biedny Tweener...szkoda mi go wtedy było. No a dzisiaj sobie obejrze 2x15!!! :D:D:D Yoo

mazaru666

Dobrze, że na koniec się zmienił. Pokaza klase.......

mazaru666

No, to było niezłe.
Takie na pozór niepozorne :)
buahaha

Kokopiko

Miałem ochotę dorwać Mahone'a po tym. Ale mi przeszło bo te jego pigułki... żal mi go :P

Peterek_dg

jakie pigułki?????????powiedzcie mi!!!!!!!!!

mazaru666

Taa koleś jest luźny :D i fajny styl bycia ma w prison break :) Na początku kabel ale później się zachował godnie :D

Qbic_wkJ_WrC

!!SPOILER!!
Szkoda tylko, że go odstrzelą :( Dobry jest :)

drake_5

A tak wogóle to w którym to bylo odcinku??? Chodzi mi o ten urywek
-To niewolnictwo, Yo
-Ty więznienie, Yo
:P

yyy_

Wyżej napisałam, że 11

Golden_Rose

spoiler;p
ja uwielbiam z drugim sezonie go;d jaki przystoniacha hehe
i TAKEM ME HOME COUNTRY ROADS:p jak śpiewa w samochodzie z Debrą;] bossssko..
Beznadzieja ze go usmiercili , ble Mahone ble:PP

martey

KOCHAM GO... ;D PłAKAłEM JAK GO ZABILI BARDZIEJ NIZ JAK OGLąDAłEM ZIELONą MILE - POWAZNIE.

UWIELBIAM GO I MAM NADZIEJE ZE LANE ZROBI PO PB SUPER KARIERę AKTORSKA BO DLA MNIE MILLER JEST BEZNADZIEJNYM AKTOREM

paweto3

Ej no bez przesady :) Nie wyobrażam sobie innego aktora w roli Michaela - Miller naprawdę świetnie pasuje i odwala kawał świetnej roboty w tym serialu

paweto3

popieram, ja uwilbiam go i jeszcze niewidziałam 2 sezonu ale pewnie tesz sie popłacze!!!ale Co do MiLLera to niepopieram,pozdrawiam

karolusia_2

Moja odpowiedz jest do wypowiedzi PAweto3

karolusia_2

karolusia aaaaj najlepsze cie czeka:) pokaże taką klase ze szok!!!

mowie ci!!:)

paweto3

powiec mi co zrobi plisss ja oglondam odcinki w telewizji i zanim dojedzie do 2 sezonu minie kupa czasu!!!plisss powiec

karolusia_2

ok

jak wszyscy uciekną to tweener przypadkiem wkręci sie do reszty ekipy która
odkopywała pieniądze db coopera. wcześniej pozna panienke u której sie zatrzyma na noc. scofield kazał mu jechać samocodem po sprzet do kopania. tweener przywiozl ae potem kazali mu jeszcze zatankowac samochód , ale jak go tankował gliny go znalazły :( zaczoł spieerdalać ale go złapali. potem miał przesłuchanie z takim agencikiem, tweener pzaproponował mu układ. ma on zaufanie u reszty ekipy wiec bedzie mogl doprowadzic policje do nich, zakladaja mu podsluch, i jadą... tweener idzie puka do drzwi ( wkurzylem sie bo go lubilem a okazał sie zdrajcą) i tak , puka do drzwi a tam otwiera................................ ta panna co ją poznał wcześniej , dzieki czemu opuznil poszukiwania policji co pomoglo scofieldowi i ekipie uciec. agencik sie wkurzył i zabił tweenera i upozorował samoobójstwo:(




UMRZEC JAK TWEENER - coś pieknego



kocham go , pokazał klase :)


pozdro

paweto3

rzadko płacze przy filmach ale to mnie naprawde poruszyło:)


tłiner 4 ever

paweto3

skurwiel z tego agencika z checiom bym go zabiła!!!!!!!!!wrrrrrrr

karolusia_2

a daj spokój namówił do samobójstwa patoshika i gdyby nie taki koles z FBI to scofielda i linca tez by zabił:(


tweener 4 ever

paweto3

chociasz to tylko film to żałuej że go niebedzie prawie przez całom drugom serie noi 3 serie pozdro:*:*:*:*

karolusia_2

ej odczepcie się od Alexa :D jest naprawdę niesamowity - o skomplikowanej psychice.

Golden_Rose

widac ze nie ogladacie ze zrozmieniem. Mahone zabija wszystkich, bo tak chce "Firma", co zreszta mozna by zobaczyc na samym koncu odcinka w ktorym ginie Tweener. A sam Mahone, to zaj*** postac.

pplx

ale zabłysłeś ja pierdole :/

paweto3

PAWETO podaj gg................................................

karolusia_2

Paweto podasz gg czy mamy wyciągnąć je od ciebie siłą?? :D :P =)

pplx

zaj**** pozstac chyba w twoim śnie!!!!!!ale zabija i to sie liczy!!pozatym ma zakazanom morde!

pplx

zaj**** pozstac chyba w twoim śnie!!!!!!ale zabija i to sie liczy!!pozatym ma zakazanom morde

paweto3

PAWETO3 Jestes zajebisty :) Popieram wszystko co napiszesz :) TWEENER JEST ZAJEBISTY :D

paweto3

Tez bym chciala umrzec jak tweener :) rzeczywiście pokazał klase =)

mazaru666

Szkoda, że ginie :/ ja tam go lubiałam =] no ale przynajmniej nie wsypał reszty ;)

Karola

ładny jest co nie dziewczyny?:D

paweto3

jasne że tak :):)

karolusia_2

Ktos moze wie z kąd moge se sciągnąć 3 serie?? :)

yyy_

3 seria? eeee? premiera jest 29 sierpnia

paweto3

Kto? Tweener?? No jasne ze tak... Jest śliczny :)

yyy_

jasne że tweener no a kto!:) racja racja jest sliczny:):))))))))pozdro

yyy_

Jak to premiera 26 sierpnia skoro jutro se od kolegi pozyczam?? ;)

yyy_

to ci kity wciska :) nie wiem :) 3 sezonu nigdzie nie ma i nie wiem na jakim etapie są kręcenia

yyy_

Sory. 29 SIERPNIA...... ;) ;P

yyy_

No to chyba nam sie skończyły Tematy o tweenerze...

yyy_

No to ja jeszcze dodam, że też uwielbiam tego faceta! Jego rola jest świetna!! Szkoda, że ten *** Mahone Go zabił.. :/ Wkurzyło mnie to.. ;P Hehe ;P Tweenerek był (jest!) zajemegabisty!! Yo!

yyy_

I dobrze ze padl smialem sie jak go Mahone zajebal tak jak z Abruzziego (chociaz to lepszy aktor).

Antonio_Montana

A jak Scarface ginął?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones