Laura HaddockI

Laura Jane Haddock

6,9
3 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Haddock
orbitka12

Podzielam. Po oglądnięciu pilota Demony da Vinci stwierdziłam, że znaleźli młodszą Angeline.

aria

Ja kiedy obejrzałam pierwszy odcinek tego serialu, stwierdziłam dokładnie to samo.

orbitka12

Ja bym dodał że ona jest połączeniem Jolie i naszej Sochy

matek24

Wykapana Dereszowska!

orbitka12

dokładnie,też jak zacząłem oglądać demony to moja pierwsza myśl "kurcze to przecież Angelina tylko jakaś młodsza"

romek_krakow

miałam to samo xD

orbitka12

Bardziej przypomina Ize Miko, a nie Jolie.

orbitka12

zgadzam się na coś z Jolie, ale niestety jej gra aktorska pozostawia wiele do zyczenia :P

fnh81

Jeszcze niedoświadczona, przecież większość uznanych aktorek to już piątą dychę ! :), a młdosze można na palcach no dwóch rąk policzyć !

xrayPL

dokładnie ;) Wyrobi się Laura i będę mógł z czystym sumieniem wielbić Laurę tak samo jak Angelinę :P

orbitka12

dokładnie :)

orbitka12

ja z kolei miałam to samo wrażenie po Strażnikach Galaktyki. Byłam wręcz przekonana przez chwilę że to Angelina właśnie

kusiowa

Miałem dokładnie takie samo przekonanie. Myślałem tylko, że Angelina głowę ogoliła... :)

kusiowa

to samo :) aż w trakcie filmu musiałam zacząć googlować, bo dziwiło mnie że Jolie zgodziła się na taki epizodzik :P

orbitka12

siedząc w kinie na strażnikach galaktyki pierwsze co pomyślałem "wow, nie wiedziałem że Jolie gra w tym filmie" :D

orbitka12

Kurczę, piękniejsza niż Angelina.

orbitka12

Według mnie wygląda jak połączenie Angeliny Jolie z Mirandą Kerr.

Ola__Sierzant

A według mnie połączenie Angeliną z Izą Scorupco, te niebieskie oczy, blond włosy .
Bardzo ładna i dobra aktorka, życzę jej wielu ciekawych ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones