Leem Lubany

7,0
386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leem Lubany

Wlasnie Ja pierwszy raz w zyciu ujzalem w filmie 'OMAR' gdzie grala NADIE i jestem
zachwycony jej uroda... Jest poprostu piekna i ma cudowny usmiech... Zapewne wielu facetow
ogladajacych ten film podzieli me zdanie... Dziewczyna ma przepiekny usmiech i jest dowodem
na to ze sa kobiety nie malujace sie prawie wcale ktore sa piekniejsze od wytapetowanych
'lalek'. Ps.zauwazylem tez u Niej spore podobienstwo do aktorki Jami Gertz (grala w
'STRACONYCH CHLOPCACH' Star i w 'TWISTERZE').

punisher822_filmweb

najpiękniejsze cudo jakie chyba w życiu widziałem

mydlo96

Piszac 'CUDO' masz na mysli LEEM LUBANY czy mloda wersje JAMI GERTZ ze 'STRACONYCH CHLOPCOW'???

punisher822_filmweb

oczywiście że LEEM : )

punisher822_filmweb

To prawda. :) Śliczna aktorka. Nietypowy, ale bardzo ładny uśmiech. No i te oczy! Cudownie się na nią patrzyło w samym filmie, ale poza urodą trzeba przyznać, że postać Nadii zagrała bardzo dobrze, inteligentnie i sympatycznie. Mowa ciała, gesty, mimika twarzy - to wszystko się podobało i każdy facet nawet w postaci przeciętnego widza to doceni.

Pierwsze, co zrobiłem po filmie to wszedłem na profil Leem, aby zobaczyć w jakich jeszcze filmach grała w zamiarem ich obejrzenia choćby dla samego zobaczenia jej w jednej z głównych ról. Ku mojemu rozczarowaniu Omar to dopiero jej pierwszy film, przynajmniej według FilmWeb, także będę musiał poczekać.

Rubin91

Rock the Kasbah :)

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Przepiękna. Te usta, oczy, włosy. Izraelki są zabójczo piękne.

Fakt kolejną taką znaną ślicznością jest Gal Got - Powiedziałbym że ogólnie rzecz biorąc Arabki są liczne a przynajmniej aktorki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones