Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

!!!!!

użytkownik usunięty

NIKOGO innego nie wyobrazam sobie w roli Blair Waldorf :| Czemu tak na nie najezdzacie? Tak samo Serena sie nikomu nie podoba. Wg mnie sa IDEALNE!!!

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Obydwie są bardzo utalentowanymi aktorkami.

użytkownik usunięty
PatiRBD

Zgadzam się ! Są do tych ról stworzone, chociaż Serena nie olśniewa i nie jest pięknością to pasuje do tej roli najlepiej :)

Tak, ja też się zgadzam. Obydwie są świetne i idealnie pasują do swoich ról. ;))

ladyyS

zgadzam się Blair jest świetnie dobrana ..

Misery_

Blair to strzał w 10 ;) Meester świetnie wcieliła się w postać wrednej dziewczynki :) Co do Sereny to już się do niej przyzwyczaiłam i lubię ją :)

Blair jest dobrana rewelacyjnie :) Aktorka grająca Serenę jest fajna i dobrze gra, ale powinni wziąć kogoś ładniejszego od Leighton Meester, takiego, żeby *olśniewał* samą urodą ;)

Sol

może od razu miss świata? o.O właśnie w jej postaci nie chodzi o urodę, ale przede wszystkim o ciemny charakter. a nie to czy ma duże piersi, piegi, sexy blondi itd.

jak dla mnie leight jest znakomita w roli blair.

loveistheanswer

a czy ja mówiłam o Blair czy o Serenie? heloł? ;PPP

tak a propos dla fanów aktorki : http://lula.pl/lula/1,89887,6360258,Leighton_Meester_twarza_Reebok_.html

Sol

Zgadzam się Leighton jest najlepsza;)
Uwielbiam serialową postać Blair...ubóstwiam;P
Jej nie które teksty mnie rozwalają;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones