Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Czym ona sobie zasłużyła na pierwsze miejsce w rankingu? Pytam poważnie,
pierwszy raz ją na oczy widzę, a widziałam dużo ;)

IndiaTate

To chyba normalne na filmwebie. Osoba, która przekracza pewną ilość głosów, wbija się na 1 miejsce, robiąc wielki szum. Spokojnie.. niedługo spadnie ; )

IndiaTate

Niczym, pozostaje użyć myszki w celu przywrócenia hierarchii zaburzonej przez dzieci neo.

diagoras

Dając 1 osobie, którą się pierwszy raz na oczy widzi? Jeśli tak, to gratuluję pomysłu.

e_w_a_

Wystarczy popatrzeć na filmografię, cóż więcej trzeba, z czym do ludzi?

rudelik

To, że występowała w małej ilość filmów i seriali nie znaczy że jest słabą aktorką.

weronelka

ej ale ja też tak seerio pierwszyy raz na oczy dziewczynę na oczy
widzę<wow>

Trish_Marisa_Sacuedo

Można śmiało stawiać 1 chociażby za to, że grała w Bloodrayne, zresztą jak Li Gong była na pierwszym miejscu to od razu spadła, bo nikt nie widział Wywieście Czerwone latarnie, wielcy mi znawcy.

6hojrak

Przeglądałam filmografię, ale nie znalazłam nic, co rzuciłoby mi się w
oczy, dlatego pytam, bo może o czymś istotnym nie wiem. Poza tym, filmy, w
których grała, mają średnią w zakresie 3 do 7 (raz w porywach do 8),
dlatego mi coś nie pasowało. Nie powiedziałam, że jest złą aktorką. Po
prostu grzecznie zapytałam, bez ironii, bez złośliwości, nie trzeba się od
razu oburzać.
A teraz faktycznie widzę, że aktor wchodzi do rankingu po uzyskaniu 1100
głosów.

IndiaTate

W sumie to ona jest szerzej znana z tego serialu Plotkara

Joker_27

chyba przeoczyłem ten serial... jak również odcinki z innych seriali w których wystąpiła gościnnie. tak samo jak całą resztę produkcji pełnometrażowych, które niewątpliwie muszą byc na nieprzyzwoicie wysokim poziomie skoro pozwoliły jej się az tak wykazac zeby wskoczyla na 1 miejsce rankingu.
a gdzie Joanna Brodzik?

6hojrak

Nie znam aktorki, nie wiem kim jest, i skąd się wzięła ...Ale, czy dlatego że zagrała w BloodRayne musi dostać 1 ? Hmmm. mi się Bloodrayne podobało, lecz nie wiem jak Wam. Poza tym sądzę, że nie ocenia się filmów Uwe Bolla, tylko samego reżysera, a nie każdy jego film jest tragiczny ;p

tomek1313

Był tragiczny, chyba, że nigdy w grę nie grałeś więc masz prawo tak uważać. A jej 1 nie dałem(oceniam dopiero po 3 lub 2 filmach a ona się nie zalicza), chciałem zwrócić tylko uwagę na rolę w tym "filmie". Wątpię też aby ktokolwiek mający jakieś zasady na tym portalu, gdzieś ze 250 osób na krzyż, dało jej 1 tylko dlatego, że jej nie zna czy nie ogląda tego serialu "Plotkara" dlatego jest jeszcze tak wysoko.

6hojrak

no i niestety musze się zgodzic. chociaz kobiety nie znam i szczerze watpie w jej aktorskiego skilla, ale ocenic nie ocenie bo nie widzialem ZADNEJ produkcji w ktorej wziela udzial. a moje zwątpienie wynika z tego, jakiej pracy się podejmuje, a przede wszystkim Z KIM. Uwe Boll jest u mnie na 1 miejscu ludzi do zlikwidowania. nawet 'bliźniacy u władzy' nie robią mi takiej sieczki z bani jak ten człowiek.

6hojrak

6hojrak'u, w grę nigdy nie grałem, wolę filmy :), lecz jeśli gra była tak dobra, to może sprubuje ... Powiedz mi tylko, która część, 1 czy 2 ?
Poza tym nie znam aktorki, lecz o Bloodrayne pisałem tylko dlatego, że mi się podobal ... I nadal zdaje mi sie, ze nie ocenia się filmów Uwe Bolla, tylko reżysera ... ;/

tomek1313

W 2 nie grałem więc zaświadczyć o tym, że jest boska nie mogę, ale 1 jak najbardziej. Kiedy zagrasz to zrozumiesz czemu większość nie przepada za tym filmem, nawet jakby zrobił go Polański no to sorry, ale temu panu dziękujemy.

6hojrak

Jeśli tak polecałeś, to załatwiłem sobie grę, i pograłem ;P. Owszem, film w porównaniu do gry to wielkie nic, teraz rozumiem Waszą ocenę :)

IndiaTate

Kiedy jechoł jo ciągnikiem wtedy jo zobaczyl sie ty na polu gnuj zwolalas wtedy jo zakochoł sie jestes najpieknieso z calej wsi więc rozrzutnik kupie ci ty bedzoesz moja jo bede twój bydymy razem wywolac gnój ^^

IndiaTate

Ja ją widziałam w Plotkarze, gra tam główna rolę - Blair Waldorf - i powiem, ze grała bardzo dobrze. Najlepsza z obsady w tym serialu. Tylko, że później widziałam ją w jakimś kiepskim filmie w tv na jedynce i już wypadła o wiele gorzej. Chyba musi jeszcze długo popracować, by w ogóle być w pierwszej setce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones