Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

nie ganie jej za to że sie dziewczyna dała nagrać podczas sexualnych uniesień, ale kurde no... żeby dopuścić do tego, że się to w necie pojawiło; będąc dobrze zapowiadającą się aktorką i taki numer dać sobie wykręcić. ciekawe czy się z tego wygrzebie jakoś (informacja ta jest w 100% prawdziwa... na własne oczy widziałem ;)
W sumie to już nic takiego w dzisiejszych czasach - sex tape pff nie pierwsza, nie ostatnia, to już pomału nie szokuje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Leighton

Strasznie mi jej szkoda. Ciekawe kto jej takie chamstwo wywinął... ex?

Blair

szkoda, nie szkoda... najważniejsze i zarazem najsmutniejsze jest to, że leighton to nie gwiazdka pokroju paris hilton czy kim kashardian, która potrzebuje sex nagrania...

Flaunt

Straszne :(

LegallyBrunette

na pudelku przeczytalam ze cw rozwaza zastąpienia leighton inną aktorką. wiem, ze to pudelek i rozne bzdury tam piszą, ale myślicie ze to możliwe ? przeciez jak zastąpią blair to 'plotkara' wiele straci.

Leighton

Plotka. Pudelek to nie jest wiarygodne źródło informacji. ;)

użytkownik usunięty
Blair

Lubię Leighton jako aktorkę, ale nikt z nas jej nie zna i nie wiadomo do czego jest zdolna. Teraz bierze się za muzykę, może chciała się 'zareklamować'? Różne rzeczy do głowy mogły jej przyjść. Skomentowała już gdzieś to wydarzenie?

Narazie ani ona, ani jej menadzerowie nic nie powiedzieli. Wogole. Ani nie potwierdzili ze to ona, ani nie zaprzeczyli. Wogole nic.

Leighton

EJ normalnie dziwne to xp
Już 4 dzień od tej 'afery' a komentarza od Leigh ani widu ,ani słychu ;d

LegallyBrunette

Biedna Leighton. Mam nadzieję, że nie wyleci z Plotkary to dopiero byłaby tragedia!

użytkownik usunięty
Leighton

Napewno tego nie zrobią, bo już rozpoczęli zdjęcia do 3 serii z leighton no i widzowie sie nie zgodzą. Meester jest świetną Blair. To trzeba jej przyznać.

Ale przeżywacie... Sex nagranie to sex nagranie połowę par na świecie takie coś podnieca to ich sprawa ;]

A kasetę dał mediom ex... jak to ex :]


Ja nadal uważam ją za świetną piosenkarką i aktorkę, jest utalentowana, a życie osobiste nie przekreśla jej dla mnie.

goodgirlsgobad

właśnie ktoś ma link do jej sextape?

za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

kopulator2000

ponawiam pytanie. Komentujecie, a pewnie nawet nie widzieliście tego filmu.

dajcie lin

użytkownik usunięty
Flaunt

'Ciekawe czy się z tego wygrzebie' ? A z czego ona ma się wygrzebywać, huh? To seks taśma. I tyle. Ludzie uprawiają seks i to, że ona też nie jest niespodzianką. A kariery napewno jej to nie zepsuje, sprawa szybko ucichnie. Ja nigdy nie słyszałam, żeby sama Leighton się w tej sprawie wypowiadała, ale może się mylę.

Ta taśma, oprócz kilku screenów, nigdy nie ujrzała światła dziennego, więc po co kłamiecie, że to oglądaliście i to na 100% ona. Na screenach tak wygląda, niemniej prawie każda gwiazda ma swojego sobowtóra. WYstarczy zobaczyć sobowtóra Colina Farrella, aby się przekonać, że prawie każdego aktora idzie wrobić w kabałę. Z tego co wiem Leighton zaprzeczyła jakoby to ona była na tych fotkach, więc...

Binula

to co? za tydzień napiszemy, że jest w ciąży, bo zjadła dwa ciasteczka za dużo, przecież to taki wartościowy dowód... otrząśnijcie się ludzie!
zgadzam sie z kilkoma osobami powyżej, pieprzenie od rzeczy i jaranie się pogłoskami na które nie mamy dowód jest dla nolife'ów... jeżeli wasze życie jest za mało interesujące, więc musicie pisać o cudzym to wam tylko współczuję.

Flaunt

ale też po co to kręcić?

Flaunt

Na pudelku jak brakuje im tematów to wymyślają jakieś plotki , prawie zawsze takie plotki okazują się fałszywe :)

Kattheriine

Wszyscy chyba się ze mną zgodzą, że "Plotkara" bez charakterystycznej Blair straciłaby na oglądalności. Szczerze mówiąc sama przestałabym oglądać GG, bo moim zdaniem nikt nie pasuje do tego serialu bardziej niż właśnie Meester.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones