Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

Leighton można usłyszeć w nowej piosence Cobry Starship "Good girls go bad". Jak wszystkie piosenki Cobry, ta też jest świetna, warto posłuchać;]

beata93

fajna :D nie mogę się doczekać jej płyty, ktoś wie coś o tym???

Lady_Whiskas

nie wiem czy nagrywa płytę. Wiedziałam o tej piosence, bo jestem fanką Cobry Starship(świetny zespół):) Leighton ma fajny głos, może kiedyś coś własnego nagra;]

beata93

Leighton już nagrywa. W sieci już jest kilka piosenek. Chociaż bad girl najlepsza jak narazie.

alusia_xx

Co do zespołu Cobra Starship to również ich uwielbiam i nie mogę się doczekać ich nowej płyty, a co do piosenki to mi osobiście bardzo się podoba :DD W ogóle dziewczyna jest mega utalentowana: super gra, super śpiewa i jest śliczna tylko pozazdrościć!

zuzanka_a

Bardzo się cieszę, że też uwielbiasz Cobrę:) W Polsce nie ma chyba zbyt wielu takich osób jak my:P Też nie mogę się doczekać kolejnej płyty. Pewnie będzie wspaniała jak dwie poprzednie, nie mam co do tego wątpliwości:)Fangs up!

beata93

też jestem fanem Cobry:]
a piosenka GGGB to najlepszy hit tego roku;]

rafal15ok

Bardzo się cieszę, że w Polsce są fani Cobry:) Też uważam, że to GGGB to hit, jest nominowany do MTV Video music Awards, codziennie na nich głosuję:D Cały czas szukam ich płyt w sklepach, ale nigdzie ich nie ma;/ Może uda mi się kupić ich pierwszą płytę, ale nie wiadomo... Ale ważne jest to, że Cobra staje się coraz popularniejsza w Ameryce, może stanie się tak też w Polsce;] Pozdrawiam wszystkich fanów Cobry Starship!

beata93

Tak, jest nominowany ;]
http://www.youtube.com/watch?v=ULAeBQkzrUI

rafal15ok

Mam nadzieję, że wygrają. Zasługują na to;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones