Leighton Meester

Leighton Marissa Meester

8,3
8 297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leighton Meester

W którym odcinku House'a grała????????????????????????????????????????

Shannon_7

3x03 i 3x04

Shannon_7

"S03E03 - Informed consent" oraz "S03E04 - Lines in the sand". Grała córkę pacjenta. W tych odcinkach podrywała House'a. Trochę trudno ją poznać, gdyż miała wtedy blond włosy.

Immortal_2

hehe musze powiedziec ze to był jeden z lepszych odcinkow Housa :)))

Lukash

Widziałam ten odc. super był:) i właśnie nie mogłam skojarzyć co to za dziewucha się do House'a przystawia! wiedziałam że gdzieś już ją widziałam. Dopiero teraz parę tyg po odc. skojarzyłam. Lepiej jej w ciemnych włosach.

Coraline_Jones

Dopiero teraz obejrzałam wszystkie odcinki Plotkary (uwielbiam Blair) i gdybym nie przeczytała tego posta nie skojarzyłabym Leighton z tą dziewczyną co podrywała House'a, bo dawno oglądałam te odcinki i nie kojarzyłam jej, ale uznałam że aktorka jest świetna. Teraz jestem w mega szoku hehe i jestem już pewna, że umie ona świetnie grać w dodatku jest piękną dziewczyną. Życzę jej powodzenia w karierze aktorskiej.

vilandra_4

a nie w pilocie? Miałam wrażenie, że to była ona.

użytkownik usunięty
Mertasia

Chyba sezon 3, odcinek 49

to co dziś leciało

użytkownik usunięty

Tak, na pewno sezon 3 odc. 49


a w drugim to nie wiem kiedy

Właśnie dzisiaj leciał w tvp2 odcinek w którym grała.

gypsy

Wlaśnie zastanawiałam się czy to ona.. Te blond włosy mnie zmyliły ;D

Shannon_7

właśnie leci na axn , nie wygląda tak samo jak w GG wiec mylące to hehe :)

Shannon_7

Hej cześć może ktoś wie na co cierpiała Ali? Nie pamiętam a to teraz istotne dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones