Lew Rywin

6,6
804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lew Rywin

Wielu w Polsce niestety kradnie...(politycy, szefowie firm itp.) ale tylko Lwa ścigają. A bez niego nie było by wielu świetnych polskich filmów. Zostawcie go w spokoju niech produkuje dalej perełki polskiej kinematografii.

KYRTAPS

wez sie nie kompromituj! maja go zostawic bo udzo osob kradnie? Adam Michnik go dopadl i chwala mu za to bo reszta szczorow zyje bezkarnie

KYRTAPS

nachlałeś się? a może głupi jesteś? takich cfffaniaczkuf trzeba sadzać, bez względu na ich zasługi... a swoją drogą te były mierne.

tytus321

mierne zasługi? ty chyba nie wiewsz co ty piszesz... bez tego człowieka polska kinematografia bylaby daleko w plecy. a w tej calej aferze to zrobili go kozłem ofiarnym, siedzi tylko za to że ich krył, ja czekam aż wyjdzie i zrobi nastepne filmy

Leon_B_Fink

Właśnie - mógł ich nie kryć. Teraz ma za swoje. A na filmy takie jak "Wiedźmin" nie czekam.

Elfkiler

Opanuj sie,co on miał do Wiedźmina.Przecież on tylko wyłożył kase!!!

KYRTAPS

rywin wygląda na równego można z nim wypić i pogadać i jeszcze filmy lubi nadaje sie do filwebu. A ze dał w łape to nic. Jak bym ja nie dawał to nic bym nie załatwił.

KYRTAPS

kradnie? on przecież dał w łape, a ukraść to można linijką ze skarbonki świątecznej pomocy. chociaż sam bym w życiu nie chodził po mieście z puszką prosić o pieniądze (a zwłaszcza jeżeli te pieniądze nie byłyby dla mnie)

wdowik0

Jasne, Romana Polańskiego też nie ścigać. Lwa Rywina tak samo. Obaj zasłużeni w kinematografii to niby immunitet prawny mają czy jak?

Poza tym wcale nie jest takim dobrym producentem, dobrze się zakręcił, dobrze kilka rzeczy zrobił, ale bez przesady.

wdowik0

Dał w łapę? Dawno to było, ale byłem pewien że obiecywał.

KYRTAPS

debil z ciebie.Czyli maja go puscic wolno tak? dorosnij!

Lipiniorz25

Brawo Michnik! Tęp ich wszystkich! Zawsze ma najwięcej ten co najwięcej kradnie! Uczciwy nie ma nic nigdy zauważcie i mieć nie będzie!

aniolek1234

hehe ŻYDŁAK michnik pogral sobie z wami puste łby !!!!!

KYRTAPS

tia, kradł, niekradł, ale bez niego mamy w kinach takie szity jak Weekend, To nie tak jak myślisz i inne rzygowiny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones