Lisa EdelsteinI

8,1
4 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Edelstein

Nie wiem kto to wymyślił, że o gustach się nie dyskutuje, ale mam to gdzieś, bo o gustach powinno się rozmawiać. Na pewno lepsze jest takie nawracanie człowieka od bezcelowych wymian poglądów; nie obchodzi mnie czyjeś zdanie na dany temat, jeśli według niego to tylko moja nic nieznacząca opinia. To chamskie, bo w swoim mniemaniu nie musze być tą przeciętną, a do ciut madrzejszych od reszty należy sie z szacunkiem odnosić. Wracając do tej aktorki - nie podoba mi sie. Niech skarpety zaloży jeszcze ech...nogi ma jakies kościste, krótkie i w ogóle nie pasujące do reszty. Chodzi w tak denny sposób. Nie zazdroszczę nikomu, ale forum jest od wyrażania swojego zdania i ja właśnie to myślę o jej roli w serialu.

szulimka

ta aktorka ma jeszcze jeden mankament...

szulimka

No jasne, podnieś sobie samoocene... Ty zapewne masz wszystko idealne, ale jednak musisz się czepić :/

Makusiek

brzytwy ;) ktoś kiedyś powiedział, że każdy człowiek dąży do doskonałości, ale właśnie niedoskonałości najbardziej kochamy i dzięki nim jesteśmy wyjątkowi.

mmc7

Właśnie!

szulimka

"Nie zazdroszczę nikomu, ale forum jest od wyrażania swojego zdania i ja właśnie to myślę o jej roli w serialu." a które zdanie dotyczyło roli,bo nie dostrzegłam?

m_a_r_t_h_a

hehe :D cięty język masz m_a_r_t_o :P

szulimka

Zgłosiłam naudyżycie i mam nadzieję, że modracja usunie ten bezsensowny, żenujący i żerujący na dobrze osobistym aktorki, nic nie wnoszący wątek.
"Niech skarpety założy na nogi"?!
I don't want to live on this planet anymore.

szulimka

Ocena czyjegoś wyglądu to kwestia gustu. Wg mnie urodę ma oryginalną, a długonoga blond laseczka nie pasowałaby ani do roli ani do Hausa.

darlingu

Anjelica Huston ma oryginalną urodę a ta to jest niewydarzona poczwara

szulimka

Uwielbiam ją oglądać, jej urodę, ale o nikim nie można powiedzieć obiektywnie, że jest brzydki lub ładny, po prostu. Chyba, że mamy na myśli prawdziwe piękno człowieka, czyli niezwiązane z wyglądem zewnętrznym, a już na pewno nie z kolanami (bo jeszcze można uznać, że po oczach, po wyrazie twarzy poznaje się charakter człowieka, ale kuźwa po nogach? Szulimka, chyba nie mówisz o sobie, mając na myśli "ciut mądrzejszych od reszty"?

kuaczek19

...........................................................

szulimka

Tak, jest okropna bo ma kościste nogi (a może tylko kostki?)! Ludzie....

szulimka

...na forum panują również pewne zasady netykiety a Ty koleżanko ich ewidentnie nie przestrzegasz...

szulimka

Niezwykle inteligentny komentarz... -.- szkoda, że nie ma w nim nic o aktorstwie....

Lola015

Godzina 1.30 w nocy, ludzie śpią a ja po przeczytaniu tych 3 zdań nie mogłem opanować śmiechu przez 5 minut :PP

@....a które zdanie dotyczyło roli,bo nie dostrzegłam?

@"Niech skarpety założy na nogi"?!
I don't want to live on this planet anymore.

@Tak, jest okropna bo ma kościste nogi (a może tylko kostki?)! Ludzie....

HAHAHAHA, nie no, epickie ;p

szulimka

Szarpałbym jak Reksio szynkę ;)

Dudek_TD

Reksio jechał na dżemiku ;D

szulimka

ci chrzczeni nożykiem tak mają za duże wary, nosy nieproporcjonalne głowy krótkie rączki nóżki w każdą stronę
zobacz sobie Portman to samo koślawe i obleśne bleeee

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yossarian84

szczekaj kundlu

markin

wypierd@laj buraku. idź zabij jakiegoś żyda, zamiast siedzieć jak ciota i biadolić przed monitorem.

yossarian84

waruj obrzezańcu

szulimka

Zdecydowanie jeden z najbardziej debilnych komentarzy na filmwebie. Wstęp sugerował, że napiszesz coś sensownego na temat jej aktorstwa, skrytykujesz jej role, wytkniesz jej zawodowe braki... Ale nie, nie podoba ci się, bo ma krzywe nogi... Boże, niektórym ludziom powinno się dożywotnio odbierać dostęp do internetu, żeby się nie ośmieszali i nie irytowali innych swoją bezdenna głupotą...

szulimka

Fryderyk Nietzsche, powiedział, że o gustach się nie dyskutuje.
Co do Twojego komentarza, to nie będę komentował. Musisz być bardzo nieszczęśliwa, że tak ciśniesz innej kobiecie. Ciekawe ile masz wad, a ile zalet? Coś czuję, że jest dysproporcja...

szulimka

Na szczęście, ty jesteś idealna. Z pewnością , grasz lepiej od niej i dlatego tak o tobie głośno. A twoja uroda! Wszyscy padają Ci do stóp...bo mdleją, gdy cię widzą (nie no sorry wiem, że stary temat, jednak nie mogłam się powstrzymać.) Czytam to już z 10 raz, i za każdym razem śmieje się na całego. Jednak po chwili uświadamiam, sobie, że to smutne.....jacy ludzie się rodzą. Odpuść sobie, Lisa jest piękną kobietą...a jej nogi, ślepy jesteś? Są zgrabne!

Niestety Filmweb nie usunął tego tematu, jednak mam nadzieje, że w jak najszybszym czasie to zrobi.

szulimka

Fajnie. Oceniać aktorkę tylko za wygląd. Za dużo pudelka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones