Lisa EdelsteinI

8,0
4 637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Edelstein

Jako dyrektorka szpitala i szefowa House'a jest świetna. Jak na babeczkę po 40 wygląda świetnie niezwykle seksownie i pociągająco na miejscu House'a nawet bym się nie zastanawiał tylko ją poderwał.

tristan9

po 1 ... ona jest po 50.. (1966 - rok urodzenia jej)
po 2 obejrzyj wszystkie odcinki... juz probowali byc razem i <spoiler> nie wyszlo im że tak to ujme... :>

p.s
Cudy mimo swojego wieku jest v....ery hot xD

guli_radom

Ktoś ma problemy z matematyką.

Assurbanipall

Co jak ona ma 44 lata a nie, że po 50 ; o

guli_radom

Chyba uczyli mnie innej matematyki ;o
A piękna to ona nie jest.

tristan9

nawet niezla, ale ma męska twarz :P

fnh81

Ona jest brzydka. Brzydsza od Olivii Wilde a to już spory wyczyn

Joker_27

Sam jesteś brzydki!

A tak na serio,to są gusta i guściki :)

Jak dla mnie jest śliczna,bardzo sympatyczna twarz,no i zabójczo się śmieje ;D

SmallCrime

No bo jest brzydka. Piękna to może być Cameron a nie wkurzający, irytująca baba pod piećdziesiątkę

Joker_27

Czyli napewno mamy inne gusta,bo jak dla mnie Cameron jest brzydka :)
Ale ok,jak już mówiłam-są gusta i guściki.

SmallCrime

Tak a jak mawiała moja pani od polskiego "o gustach się nie dyskutuję"

Joker_27

Można spokojnie dyskutować, tylko trzeba uważać na wchodzenie w dyskusję odnośnie gustu z tymi, którym go los poskąpił ;P...

tristan9

Zgadzam się - serial w ogóle ma świetną obsadę. A każda z 3 aktorek wygląda fantastycznie w zależności od wieku i typu urody. Ale to tylko moje zdanie, a generalnie podobają mi się prawie wszyscy prawie zawsze, bo każdy ma w sobie coś pięknego i wystarczy tylko na to zwrócić uwagę, bo do wad łatwo się przyczepiać nawet jeśli są niedostrzegalne na pierwszy rzut oka :P
Btw aż dziwne, że nie ma męża albo po prostu brakuje tej informacji, bo nie wierzę, że taka babeczka nikogo nie znalazła.
Pozdrawiam wszystkich sympatyków serialu Dr House ;)

gem_aga

Zdadzam sie z toba gem_aga, poniewaz Lisa jaki i Cameron i Remi (wymieniam imiona z Housa) sa piekne . Kazda ma w sobie to cos . Np. Lisa ma seksi cialo (widzac jak House sie na jej tylek gapi ; p ) cameron jest troche dziwna ale LAdna a Remi yto wogole moim zdaniem jest piekna . Wszystkie zasluguja na laury. ; *)

A moze dla odmiany pogadamy o facetach z dr Housa .

mezowos_4

A dla mnie one wszystkie oprócz Cameron są brzydkie. Cuddy dla mnie w ogóle nie jest seksowna. Olivia Wilde jest wychudzona, ma straszne kości policzkowe i wyłupiaste oczy. A Jennifer Morrison mmmm.... oczy, usta, włosy, twarz i tak po kolei każdą część ciała bym mógł wymieniać

Joker_27

Moze i masz racje , moze 13 ma przydkie kosci policzkowe (moim skromnym zdaniem tak ) . Cameron Jest ladna bo ma wsobie to cos (wogole jak przefarbowala wlosy ) ale zeby tak o Cuddy gaddacc. Moze i jest juz stara Ale niby nie skesowna . OMG dla mnie ona jest boska (wogole tej jej tylek ; pp ) Nie z twarzy ale4 ogolnie , ale nie mowie ze twarz jest obrzydka . I tak uwielbiam wszystkich z housa .

Pacjenci zawsze chcą dowodu. Nie robimy samochodów, nie dajemy gwarancji.

Dr House

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones