Lisa Vultaggio

6,3
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Vultaggio

SZOK...niedość że starasza od Jonathana o 9 lat to jeszcze nawet ładna nie jest :):):) gdzie on miał oczy kiedy się z nią żenił?!) hhhh "miłość ślepa jest" taaak to się potwierdza

Golden_Rose

Wiesz co? Taka wypowiedź jest na poziomie przedszkola. Po pierwsze wygląd nie jest najważniejszy. Po drugie ona jest ładna tylko na tym zdjęciu dziwnie wyszła. Po trzecie skąd możesz wiedzieć dlaczego on sięz nią ożenił?

Karollusia

Rany....Już mi się to nudzi.
Jak komuś się nie podoba czyjaś odpowiedzieć to od razu mówi "to na poziomie przedszkola blablabla "
Mam to gdzieś. Wyrażam swoje zdanie, więc się wypchaj.
Nie rozumiem, więc w ogóle, dlaczego komentujesz jak się z tym nie zgadzasz.
Każdy ma inny gust a ona mi się nie podoba i tyle.
Przecież to tylko słowa rzucane na wiatr, bo jej nie znam a może jest naprawdę cudowną kochającą żoną :)
I zresztą ty sobie myślisz, że co? Czy to, że tak uważam wpłynie na to, że on się z nią rozejdzie? :):):)
A szok przeżyłam, dlatego że myślałam, że tak przystojny facet będzie miał jakąś też naprawdę ładną żonę i w jego wieku, :) ale miłość nie wybiera :D hehe

Karollusia

Dlaczego on się z nią ożenił?
Bo zaszła w ciążę :):):)

Golden_Rose

ok żartuję :)

Popatrzył jej w oczy i zobaczył w nich odbicie swojej duszy. Tak go to ujęło iż pokochał ją od pierwszego wejrzenia. Lisa nie była tak po prostu kobietą, z którą chciał spędzisz resztę życia - ona była powodem dla którego jeszcze żył.

Golden_Rose

O ile mi wiadomo to w ciąży jest się około 9 miesięcy a nie rok :P
Zauważ, że pierwsze dziecko urodziło się dokładnie w dniu pierwszej rocznicy ślubu a więc było poczęte kilka miesięcy po ślubie.
A dlaczego się z nią ożenił to wie tylko on i ona. Zapytaj ich :)))

Golden_Rose

''Mam to gdzieś. Wyrażam swoje zdanie, więc się wypchaj.
Nie rozumiem, więc w ogóle, dlaczego komentujesz jak się z tym nie zgadzasz.''
_____________________________________________________________
no wlasnie kazdy ma swoje zdanie
a temat sie daje na forum zeby kazdy mógl komentowac..
a z twojej wypowiedzi winika z tego ze wszyscy musza sie
z toba zgadzac!
''więc w ogóle, dlaczego komentujesz jak się z tym nie zgadzasz.''
i tak czy siak poziom przedszkola zostaje...
wypchaj sie.

monciaaa

Sama się wypchaj.
Tak ok każdy ma swoje zdanie, ale nie musicie od razu jechać tempić i mówić że ktoś jest głupszy od was! Paranoja....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones