Lola Naymark

7,1
38 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lola Naymark

"Wszak nie ma brzydkich kobiet,
tylko wina czasem brak..."
Oj brak :)

Don_Peres

lol..okularow chyba tez, moze akurat te zdjecie nie jest zbyt trafne, ale Lola to naprawde ladna kobietka... poza tym ruda.. he he heeee :)

lobo

Właśnie, bardzo ładna dziewczyna, i ma śliczne oczy :)

Don_Peres

ją trzeba na ekranie zobaczyć a nie na zdjęciu ;)

mirandaPL

Lola to śliczna dziewczyna. Pierwszy raz zobaczyłam ją w "jedwabnej opowieści". Na ekranie rzeczywiście wygląda tak naturalnie, z wdziękiem, zupełnie jak Ania Shirley. ;) To link do zdjęcia z filmu:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images.movieplayer.it/2003/05/24/lola- naymark-in-una-scena-di-le-ricamatrici-14667.jpg&imgrefurl=http://www.movieplaye r.it/gallery/14667/lola-naymark-in-una-scena-di-le-ricamatrici/&usg=__oKx5FLPaxr XNWvof7Bw4ON60a9w=&h=533&w=800&sz=308&hl=pl&start=42&tbnid=XiEUezFWB7F9vM:&tbnh= 142&tbnw=207&prev=/images%3Fq%3DLola%2BNaymark%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw %3D1280%26bih%3D603%26tbs%3Disch:10,1000&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=261&vpy=250&dur =474&hovh=169&hovw=253&tx=179&ty=83&ei=qg9sTJSdMcqNjAedjd3eAQ&oei=ZA9sTImbK8SOjA ee-oWbAg&esq=16&page=3&ndsp=21&ved=1t:429,r:8,s:42&biw=1280&bih=603

Don_Peres

Wszystkie kobiety są ładne, tylko muszą umieć o siebie zadbać i to piękno pokazać. Niestety Lola Naymark nie wie, że najładniej wygląda z włosami spiętymi do tyłu lub jakoś tak związanymi, a nie z rozpuszczonymi i kręconymi. Generalnie tak jest piękna, co widać np. w "Pan Ibrahim..." Powinien jej to ktoś powiedzieć ;x

Don_Peres

Własnie na ekranie jest piekna...w zyciu na pewno tez;)
Patrząc na nia w filmie ciagle chodzilo mi po glowie słowo:piękna"i te włosy;]oryginalna uroda,tylko pozazdroscic;)

Don_Peres

NIE! aż znalazłem swój stary login, to jest jedna z piękniejszych kobiet jakie udało mi się w moim życiu zobaczyć. I jeszcze zobaczycie pojadę do Francji i się oświadczę;) A każdy kto twierdzi inaczej jest po prostu ślepy

The_Thing

Ujrzałem tą aktorkę w filmie pt"Jedwabna opowieść"...
I mimo, że nie za bardzo lubię rude osoby, zdarzają się kobiety takie jak one...
Naprawdę ładna kobieta :)
Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Jedras992

Aż się chce prezydenta zacytować jak się słyszy takie komenty. LOLA JEST ŚLICZNA> i nie piszę tak tylko dlatego, że sama jestem rudzielcem. Kolega zapewne jest miłośnikiem lasek w typie Barbie. Facet, współczuję, naprawdę. Na stare lata zostaniesz w domu z wysuszonym silikonowym potworkiem. ŁAPY PRECZ OD LOLI, PROFANI!

A do kogo kierujesz swój post?

użytkownik usunięty
Jedras992

do pana, który rozpoczął tę dysputę,.


<za krótki to był ogórek na polu>

Don_Peres

A ja uwielbiam oryginalnej urody rudzielce. Te miedziane włosy... mrrrr śliczności.

gloomy_cat

Nie będę obiektywny bo od zawsze podobały mi się rudzielce, ale naprawdę tak ślicznej już dawno nie widziałem, bardzo oryginalna uroda a to sobie cenię zwłaszcza w dobie silikonowych "bimbo". I wygląda na bardzo sympatyczną i rozsądną osobę (chociaż tego akurat pewny być nie mogę). Cudo.

Pozdrawiam

Don_Peres

A ja tu zajrzałem bo właśnie oglądam film z tą panią i nie mogę oprzeć się jej urokowi.
Ona się prosi żeby ją przytulić!

Piekny_Roman

ma suuuuuuuuuper włosy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones