Lone Scherfig

Lone Wrede Scherfig

6,9
308 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Lone Scherfig

Rewelacyjna-niesamowite, słodko-gorzkie, zmuszające do przemyśleń filmy. Polecam szerszemu gronu:)

Anturium

Kompletnie sie zgadzam! :)

Anturium

W 100 %. Nie mogę się doczekać jej kolejnego filmu, "One Day" :-)

Anturium

Oby Lone Scherfig jak najdłużej obdarowywała nas takimi filmami jak "Włoski....", "Wilbur....", "Była sobie...." czy niedawny "Jeden dzień". Niesamowita wrażliwość i umiejętny rysunek postaci bez nadmiernego moralizatorstwa i bez hollywoodzkiej cukierni a jednocześnie nieprzeintelektualizowane. Gratuluję czekam na więcej.

Anturium

Rzeczywiście trzeba jej talent wychwalać, bo ma i własny styl i wrażliwość, przy czym nie jest to styl hermetyczny. Te filmy, które widziałam, uderzyły mnie szczególnym wyczuciem emocji i złożoności psychiki bohaterów i umiejętnością reżyserki, by je pokazać na wiele sposobów. Druga rzecz, która mi się w jej filmach bardzo podoba, to czasem cierpkie, czasem czarne, zawsze ironiczne poczucie humoru. To już dla mnie dużo jak na współczesnych reżyserów i reżyserki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones