Lya Lys

Natalia Lyecht

6,6
31 ocen gry aktorskiej
czterokrotnie zamężna: 1. Charles Morton (1931 - 1932, rozwód), dziecko; 2. Percy Montague (1932 - 1933, rozwód); 3. John Gunnerson (1940 - 1943, rozwód); 4. George Feit (od 1954 do jej śmierci)

Ile lat miała Lya Lys?

Odeszła od nas w wieku 78 lat.

Kiedy urodziła się Lya Lys?

Urodziła się 18 maja 1908

Gdzie urodziła się Lya Lys?

Berlin, Niemcy, Cesarstwo Niemieckie

W ilu filmach zagrała Lya Lys?

Zagrała w 15 filmach. Sprawdź w jakich tutaj.

Czy Lya Lys dostała Oscara?

Nie otrzymała Oscara.

Ile Lya Lys zdobyła nagród i nominacji?

Nie zdobyła żandych nagród i nominacji