Małgorzata Pieńkowska

5,1
767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Pieńkowska

ogladam mjm i przyznaje sie bez bicia, ze b lubie ten serial, ale ta aktorka jest wprost niepojetnie beznadziejna.nie da sie jej ogladac...worek siana by lepiej zagral...

domisku 24

Bo gra sympatyczną postać;/?

Pauliskax33

sympatyczka/????wścibską, mdlą- plotkara..tez mi pozytywy

domisku 24

racja, większego drewna (a w polskich serialach jest ich duuuuuuuuużo) to nie widziałem

domisku 24

Nie jestem żadnym kinomanem, filmy oglądam rzadko, ale nigdy wcześniej ani chyba później, oglądając czyjąś grę, nie pomyślałem: "Boże, on/ona nie umie kompletnie grać". Do czasu, gdy zobaczyłem jej "grę".. To jakaś nędza. Nikt mnie tak nie irytuje na ekranie, jak ona. Nawet Feli w "Klanie" :P

domisku 24

Zgadzam się, gra beznadziejnie i do bólu sztucznie.

domisku 24

prawdopodobnie od jesieni juz jej nie bedzie w mjm..happy? ;)

soglif3

no nareszcie się kobieta zlitowała, huraa!!!

domisku 24

Zgadzam się z Wami, też jej nie trawię. W dodatku czytając wywiady z nią odnoszę wrażenie, że jest niesympatyczna, przemądrzała. Uważa się za nie wiadomo kogo.

użytkownik usunięty
tinnyjustiny

Może nie najgorsza, można by jeszcze znalezć gorszych aktorów w Polsce, ale z resztą powyższych komentarzy się zgadzam. Gra sztucznie.

Ja nie rozumiem po co Marysia Zduńska rodziła dziecko w wieku 47 lat

domisku 24

W "M jak miłość" jest taką sympatyczna kobitką i nic więcej. Widziałem Ją w teatrze w dwóch sztukach i muszę powiedzieć, że o dziwo Jej gra była na wysokim poziomie. Grała całkiem inne role niż w serialu.
Ona umie grać tylko trzeba dobrego materiału i reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones