Macarena Gómez

Macarena Gómez Traseira

7,1
763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Macarena Gómez
Rafels

Mało widziałeś/aś w takim razie. Jeszcze jedno, gardzę ludźmi, którzy oceniają książkę po okładce. Gardzę również chamami i prostakami! Pustymi ludźmi, którzy atakują ze strachu, że ktoś dostrzeże ich malutkość i nijakość. Poza tym starość przed tobą, też przy odrobinie szczęścia - będziesz brzydki lub brzydka, oczywiście zewnętrznie, bo od środka już gnijesz. Śmierdzisz na odległość i najlepsze perfumy tego smrodu nie zniwelują. Jednak każdy ma swoją drugą szansę. Zastanów się nad sobą.

natasza_szczecin

Poluzuj majty, bo cię rozsadzi.

Rafels

Faktycznie mało widziałeś skoro wg Ciebie jest taka brzydka. Wiadomo że to taka ironia i pewnie nawiązanie do tego jaki "suczy" typ urody jej zrobili np. w Witching & Bitching, ale w sumie nawet miała coś uroczego w sobie dzięki temu

klaun.szyderca

Widziałem "30 srebrników". Wystarczająco mi obrzydła...

Rafels

Wróciłem z nocnego maratonu z kina Helios i był wyświetlany film "Spalę was wszystkich". Muszę stwierdzić że oprócz fajnej gry aktorskiej to w każdym ujęciu według mojej oceny wyglądała bardzo atrakcyjnie. Ma w sobie to coś co przyciąga uwagę. A to, że ma inny typ urody niż wiele innych aktorek, sprawia że się podobać może wielu mężczyznom. Zresztą każdy ma inny gust piękna.

Bon_Jovi

Masz rację. Nie musi być seksbombą, by być dobra aktorką. Mnie wtedy strasznie nie przypadła do gustu, choć uwielbiam kino hiszpańskie i jego aktorki (Rossy de Palma, Marisa Paredes).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones