Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Mało to aktorów jest krytykowanych ? I nic sobie z tego nie robią. A ten tu świruje.
Szarpie się i pogrąża opowiadając o tarczach z dzieci pod Cedynią.
Wystarczyło albo przejść nad tym do porządku dziennego albo nie grać w tym filmie jak się potem ma z tym problem.

Jordan66

Bo On ma najzwyklejsze w świecie wyrzuty sumienia,co jest widać w tych programach, po których teraz masowo zaczął latać.Obskoczył Już Lisa,obskoczył Olejnik-i jego zachowanie ,mimika,nawet oczy zdradzają,że mimo wielkiego umizgiwania się tych redaktorków,a także do grobowego uwielbienia tych z Czerskiej,On nie jest pewien czy dobrze zrobił-pomijając oczywiście co mówi oficjalnie do kamer. Widać,że długo będzie go w środku szarpać,po ptokach zorientował się,że dupeczki dał.

adina

..coś w tym jest ,może celowo wygaduje te bzdury po różnych mediach by skompromitować film,a łasy na kasę jest więc zagrał.

adina

Ja widziałem go tylko u Lisa i rzeczywiście miałem wrażenie że momentami gra, zwłaszcza w momentach w których mówił o "oczyszczającej" roli tego filmu. Wie że to bzdura a teraz dorabia ideologię to zwykłej hucpy.

Jordan66

Wszystko prawda,ale dla mnie najważniejszy jest ten jego ogromny strach w oczach-chyba się zorientował, że stanął po jednej stronie z Bermanem, Morelem, Wolińską.On będzie robił dobrą minę do złej gry, bo tak po prostu teraz musi, ale psychicznie,w środku, długo się nie podniesie.

adina

Karolak by się jeszcze śmiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones